Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz így ebből?

Mi lesz így ebből?

Figyelt kérdés

A múlt hét úgy telt el, hogy kb. senki fel nem hívott... Mindenki a párkapcsolati sz.rságaival van elfoglalva mostanában, ma is a két bnőm akivel beszéltem, csak róluk tudott beszélni... De még a fiúhaverjaim is!!! Mi történik? Mindenki el fog távolodni tőlem? Vagy eljött az idő amikor már csak ezekkel foglalkoznak? Csak úgy felnőttek és kész, én meg így maradok egyedül barátok nélkül? Én olyan vagyok, hogy ha volt is párkapcsolatom, soha-soha el nem hanyagoltam legalább a legjobb barátaimat, nem is tölti ki minden percemet az, hogy sírjak azon, hogy legyen már valakim, de ezek szerint mindenki másnak csak a párkeresés a legfontosabb?

Akkor most tényleg magamra fogok maradni, és annyi a spontán jövésmenéseknek??



2013. máj. 21. 00:50
 1/2 anonim válasza:
Vannak olyan időszakok, mikor minden barátod el van foglalva, csak te nem. A barátaim mind nehéz időszakon mennek keresztül, nekem viszont több időm van, ami azért is rossz, mert nem töltöm hasznos dolgokkal, sokat elmélkedem, és még többet rágódok a problémáimon, amikkel viszont nem akarom zavarni a barátaimat. Én ilyenkor próbálok kimenős napokat tartani - elmegyek ide-oda egyedül, vásárolok, moziba megyek, próbálj egyedül programot szervezni addig, míg nem érnek rá.
2013. máj. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alaque ***** válasza:
Tavasz van, mindenki szerelmes.
2013. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!