Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemcsak barátságnak induló...

Nemcsak barátságnak induló baráti kapcsolatban, ha feldühített, hogy másik lány után érdeklődik épp tőlem és piszkálódva, csipkelődve beszéltem vele, kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Most bűntudatom van, lehet csak féltékennyé akart tenni, vagy ha tényleg érdekli a lány, akkor sem kellett volna egy órán keresztül viccelődve "sértegetnem" azt hiszem...írjak egy bocsi jellegű sms-t? Mit tanácsoltok?

2013. máj. 28. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezted már tőle, hogy miért érdeklődött egy másik lány után?
2013. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta nem ismer mást, aki ismerné ezt a lányt. Én persze mondtam, h nyugodtan írjon neki ismerje meg, aranyos a lány...Úgy gondolom, nem kell erőltetni, ha nem mellettem dönt. Nem hiszem, h beszélne azzal a lánnyal, azóta már kiegyeztünk egy barátok vagyunk kapcsolatban, de ez nála egyenlő a semmitsemreagálással... Nem akarom ráerőltetni magam, de azt mondja mindig írjak és keressem, mert nem zavarom soha...nem értem, de már azt hiszem döntöttem: ráhagyom, ha keresi a társaságom oké, ha meg nem én nem fogom az övét... :/
2013. jún. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!