Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán vagyok közvetlen az emberekkel:/ és nagyon kevés barátom van, de sajnos őket akárhova hívom nem jönnek :/ Szeretnék barátokat szerzni,de hogyan ?
2013. máj. 29. 14:16
1 2
 1/11 vagyokakilehetek válasza:

hát nem így :)

talán elmehetnél szórakozóhelyekre.

2013. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nehéz ügy manapság :( hát próbálkozz a neten, talán közösségi oldalakon, keress fel régi ismerősöket, osztálytársakat.
2013. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Oké a szórakozóhely de oda azért nem megyünk egyedül ugyebár :)
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok. Hol laksz? Hány éves vagy fiú lány? 13/L
2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

neten félek barátkozni , de lehet megkéne próbálni

16/L

2013. máj. 29. 14:39
 6/11 anonim válasza:
100%
ha a suliból nem tudsz barátokat szerezni, kezdj el járni valami külön órára, pl. tánc vagy sport, rajz vagy bármi más, ahol egy másik közösségben vagy, és lehet azokkal az emberekkel jobban ki fogsz jönni és szerezhetsz több barátot.
2013. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keress olyan társaságot akik ugyanolyan érdeklődésűek mint, te (pl. kutyagazdik). Biztos találsz internetes fórumot, ahol tudsz velük beszélgetni. Előbb-utóbb úgyis lesz közös program (pl. verseny, kiállítás), ahol személyesen is megismerhetitek egymást és összebarátkozhattok. A közös érdeklődés a legjobb kiindulópont.


A bulit én nem ajánlom, mert oda csak is társaságban szabad menni. Másrészt nem mindenki szeret bulizni, legyen szó diszkóról vagy koncertről. Ettől függetlenül valóban sok embert lehet megismerni (bár általában csak úm. ismerősök maradnak).

2013. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
FÉSZBÚÚÚKKON
2013. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, csak ilyen "ál" barátok. Pedig én próbálkoztam közvetlen lenni, de valahogy sosem jött össze

:( . Aztán sikerült megismerkednem a barátommal, akit nagyon imádok, de sajnos ő sem oldotta meg a problémámat :( Hétvégén jó vele együtt lenni, de hétköznap ugyanúgy egyedül vagyok (más városba jár egyetemre), és neki sincsenek olyan igazi közeli barátai, szóval általa sem szereztem barátokat. 17/L

2013. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress valami társasági helyet PL nekem sok barátomat a koleszban ismertem meg.
2013. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!