Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a szülinapomon...

Mit csináljak a szülinapomon a barátaimmal? Jó játékokat vagy programokat mondjatok légyszives

Figyelt kérdés

14 éves leszek és 13-14-15 éves barátaim/barátnőm lesznek itt 18-21 óráig. De eddig nem sok programot találtam ki. Gondoltam a filmnézésre is de az csak akkor jó ha van valami nagyon ütős film. Tippek? Programra? Filmre?

L



2013. máj. 29. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Társasjátékokat nem annyira szeretem, de activityzni szoktak ilyenkor. Catan telepesei viszont egész jó.


Filmnek talán megnézném a Fekete hattyút vagy Király beszédét vagy Utazás Darjeelingbét vagy a Fejnélküli lovas legendáját vagy a Trancsírákat.


Meg kell enni egy tortát és jó sokat kell beszélgetni a jó barátokkal.



Egyébként egy osztott képernyős xbox party mindent überel. Ha más nem psxfin emulátor meg crash team racing tv-n 2 olcsó kontrollerrel vagy egy billentyűzettel. Spore is egész érdekes lehet hogy mi lesz a kis amőbákból. Amnesia dark descent is jópofa lehet egy bulin :D.


Alkohollal, légfegyverekkel, konnektorokkal meg vérengző szamarakkal pedig ne játszatok!

2013. máj. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
írjatok vicces feladatokat egy papira keverjétek össze a papírokat rakjátok bele egy tálba és mindenki húzzon ki egyet :) jól fogtok szórakozni ;D
2013. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!