Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (Bőv lent)

Citylife kérdése:

Mit tegyek? (Bőv lent)

Figyelt kérdés

Segítség! Mit tegyek abban az esetben,ha az osztályban van küldön fiú és lány klikk(csapat) a lányok egymással haverkodnak,a fiúk a fiukkal haverkodnak. De mindég csak ugyanannyian haverkodnak,és ebben a körben benne vagyok én is,de olyanokat mondanak rólam,mikor futok,a lányok,hogy molyfing meg ilyenek.. ezzel nincs baj,csak hogy ezek néha haverkodnak a fiukkal.. és akkor mivan,ha ellenem uszitják a haverjaimat? Sőt ha ez nem elég,akkor : Mikor mondják a lányok a fiuknak,hogy én milyen gyenge vagyok,akkor még alá is támasszák a fiúk,hogy igen,az vagyok,pedig tudják,hogy eddzek. Ebből a csapatból csak egy olyan van ,aki erősebb nálam... KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK,mert nem birom sokáig. felidegelem magam,és olyat teszek amit ők is és én is megbánok.. :(


11/F



2013. máj. 31. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a lányoknak sikerül őket ellened uszítaniuk, az azt jelenti hogy ők nem is voltak igazi barátok. Az ilyenekért nem kár.

Ha meg tényleg a barátaid, akkor a hülye lányok mondhatnak akármit, ők a te oldaladon fognak állni akkor is.

2013. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A problémát hogy oldjam meg? Verjem meg őket,vagy mi?
2013. máj. 31. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne verekedj, mert az nem megoldás semmire, és különben is csak bajba sodornád magad. Szerintem inkább ne vegyél róluk tudomást. Nehéz, de általában megéri, mert ha a piszkálódók látják hogy nem érnek el semmit, hogy nem bánt a dolog, akkor leszállnak az emberről.

És csak edzz tovább, majd egyre jobban látszani fog az eredménye, attól majd eláll a szavuk :)

2013. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Hát remélem,hogy abbahagyják,és hogy kibírom verekedés nélkül..(nem vagyok az a verekedős tipus,csak ha nagyon felidegelnek :/ )
2013. máj. 31. 19:03
 5/6 anonim válasza:
ne foglalkozz velük szerintem csak irigykednek minél jobban látják hogy bánt annál jobban csinálják ők is én igaz nem vagyok fiú de együtt érzek veled nekem is lány barátaim folyton kiközösítenek de én csak mosolyogtam hogy ne lássák hogy bánt és fiukkal barátkoztam 11/L
2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii (: Utolsó van facebookod? ha gondolod dumázhatnánk :D ha nem akarod ne add meg,de légyszi ird le azt,hogy nem szeretnéd.
2013. jún. 8. 15:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!