Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már tényleg nem tudom, mit...

Már tényleg nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden.

Volt egy nagyon jó barátom Face-en (nem röhög!) de iszonyatosan össze vesztem vele, ugyanis van pár testi fogyatékosságom. De nem ilyen hogy toló szék meg mankó. Gerinc ferdülés, lapos hát és puha csontozat. A vita lényegében arról szólt, hogy nem hittem neki, először azt hittem hogy a bajaim miatt (ekkor csak 2-ről tudott) már nem érdekli mivan velem, és nem számítok neki. Pedig épphogy annyira aggódott értem, és hogy nem tud segíteni. Félt hogy egyh.jk nap nem megyek fel és vége.. én ezt nem ismertem fel, és dühömben azt mondogattam, hogy "ennyit jelentek neked?"

Szóval nagyon megbántottam, azóta alig beszéltünk és az is olyan volt. Aztán irt egy búcsú levelet.. végleg.... ez volt 5.30-án. Egyetlen ötletem a bocsánatra hogy elmegyek hozzá, csakhogy a mostani hétvégén elutazik maximum utána, de 160km nem egy sétafika..

Mit tegyek? Bukkanjak fel 2 hét után a háza elött? vagy csak simán hadjam békén?

A barátságunk másfél évig, olyan volt mint a filmekben. én 15/F ő 14/L

Nagyon hiányzik!!!!



2013. jún. 3. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem értem... Elég sok embernek van sajnos gerincferdülése, pl. nekem is, sajnos nagyon durva. Ettől még nem szoktak a barátaim attól félni, hogy meghaltam, ha nem lépek fel a facebook-ra egy napig... (És lapos hátam is van nekem is.)


Szerintem 1. te magad kicsit túlmisztifikálod a bajaidat

2. Iszonyatosan gyerekesek vagytok még mind a ketten.

2013. jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval volt egy barátod és elüldözted? Háá. Először is kérj bocsánatot face-en (nem röhög!), és írd meg, hogy félreértetted, és hogy továbbra is akarsz vele barátkozni.
2013. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az elküldött bocsánatkérésedre sem válaszol, akkor ennek a barátságnak annyi.

Az is benne lehet a pakliban, hogy már régóta várta, kereste az alkalmat, hogyan, miként, milyen indokkal zárhatja le ezt a kapcsolatot, most hogy "látszólag oka volt a sértődésre", gyorsan ki is használta.

Ha nem válaszol, nem kell erőltetni, nem kell megalázkodni előtte, aki megsértődött, majd megbékél, ha pedig mégsem, találsz te nála jobb barátot is. Nem csak ő van a világon.

Tanulság: máskor ne áruld el senkinek, hogy gerincproblémád és egyéb vele-járó problémád van. Akkor nem fog senki "szánalomból" veled barátkozni.

Csak így szerezhetsz magadnak igaz barátokat.

2013. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem túlzom a bajom, csak nem fogod fel mit írtam. Tudom jól hogy a 40° ferdülés meg a lapos hát nem nagy kunszt, de a puha csontozatom miatt eléggé megugrik a veszély, hisz fele annyi erő se kell hogy eltörjék bármim.

Mellesleg ismerem annyira, hogy tudjam, nem akart lerázni, meg 1-2 barátnőjét is ismerem..

2013. jún. 3. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!