Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ruhám legyen bolondball...

Vicaastyhorapaylikso kérdése:

Milyen ruhám legyen bolondballagásra?

Figyelt kérdés

Parasztlány akarok lenni:) igazi, élő kiskecskét is viszek magammal :'D de nem tudom, hogy elég lenne-e így az öltözék: farmernadrág, kockásing, szalmakalap, fonott haj.

szerintetek? mit ajánlotok?



2013. jún. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A farmer legyen egy kicsit szakad, a kockás ing szerintem megfelelő választás, esetleg még a gumicsizma, de az a divatos, szóval valami virág mintás vagy valami, hogy csini parasztlány legyél
2013. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy még az sem lenne rossz ötlet, ha már viszel igazi kecskét, hogy valami népviseletes parasztlány legyél, köténnyel, nagy szoknyával klumpával vagy fapapuccsal :) az is klassz lenne :)
2013. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Justicar ***** válasza:
Én zombinak festettem ki magam, meg csináltam király művért is. :D Konkrétan hányás íze lett. Aztán meg osztálytársam nem tervezte h beöltözne, de aztán meggondolta magát, és őt is gyorsan kifestettem. Még ruhát is csináltam magamnak. Egy egyszínű (ez esetben egy normál barna) póló volt, amit helyenként szétvágtam, kint ledobtam a földre, ugráltam rajta kicsit (:'D), beletörtem a füvet, és még művérrel is lelocsoltam. Nadrággal ugyan ez. Szerintem jó lett, még ha jól tudom képem is van. :-) Padtársam Holló akart lenni, aztán amior kijelentettem, hogy olyan, mint egy "lakótelepi csicska", úgy megváltoztatta a véleményét, és felvett egy napszemüveget, rajzoltam neki olyan szakállat, és ő "lakótelepi csicskának" öltözött. :'D A képen együtt vagyunk.
2013. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!