Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, minden olyan...

Mit csináljak, minden olyan gáz és nem értem?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom akit már 4éve ismerek,megharagudott rám valamiért,nemrég el is mondta h mit nem bír bennem,de előtte folyton került,nem köszönt,nem szólt hozzám,aztán facebookon az egész osztály előtt beégetett,másnap rákérdeztem és elmondta h már elég régóta nem bír,facebookon még azóta sem jelölt be ismerősnek,folyton kiközösít az újdonsült barátaival,nagyon bun*kó lett,múltkor köszöntem az osztálytársaimnak és csak ő nem köszönt vissza.Annyira gáz h most új sulit nézek mert az egész közösség sem jó,tele van riban*cokkal, és már teljesen kész vagyok.

2013. jún. 12. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmondta, mi a problémája veled. Vagy igaza van, vagy nem, mindegy, most utál.


Beégetett mindenki előtt, és rosszul érzed magad az osztályban.


Ezért új iskolát nézel magadnak. Rendben. Tehát megtetted az első lépést a váltás felé. De mi a kérdés?

2013. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljd
2013. jún. 12. 21:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljem meg vele? Mondjam meg neki h mit gondolok erről?
2013. jún. 12. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek akarsz vele beszélni, ha ő nem akar veled? Csak ki fog gúnyolni, ennyi. Nem most fog megsajnálni, ha eddig is bunkózott. Látványosan utál téged, mert csak ő nem köszön vissza.


Vagy együtt élsz ezzel, vagy tipli az új iskolába.

2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nem lehet mindig menekülni a problémák elől! Nézz szembe velük! Azt mondod, már 4 éve a legjobb barátod... ha utál, akkor alapból nem a legjobb barátod, de ez most mindegy... Ha fontos neked az az ember, akkor hívd félre, vagy találkozz vele úgy, hogy más nem hallja, látja, és kérdezd meg, hogy mi történt, hogy nem lehetne e ezen valahogyan változtatni? Ribancok pedig mindenhol vannak... azok elől hiába is menekülnél!

Beszéld meg! Csak higgadtan!

2013. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!:)


Én egy tök szar suliba jártam eddig, ahol mindenki utált, mert nem akartam egy lenni a sok közül, voltak elképzeléseim az életről. Amikor már nem bírtam az egészet, mert megaláztak nyilvánosan többször is, akkor a szüleim átirattak egy másik iskolába, ahol rögtön beilleszkettem, elképesztően gyorsan:) Van, hogy bennünk van a hiba, ilyenkor változni kell. Senki sem tökéletes. Én igyekszem odafigyelni a hibáimra, de mint láthatod az én esetemből, nem mindig bennünk van a hiba.

Aztán megtörtént az velem is, ami veled. Én is pontosan négy éve ismertem azt a lányt, aki megkeserítette az életemet a másik suliban. Átiratkozott az "én" sulimba. Tökre jóban lettünk, hiszen mint már említettem, igyekeztem jobban nyitni, elfogadni másokat, és odafigyelni a hibáimra. Egy évig jóban voltunk, aztán idén közölte velem hogy utál. És tudod mit csináltam? Az elején persze rosszul esett de aztán megtanultam hogy nem kell megfelelni másoknak, és nem kell hogy mindenki szeressen. Azóta másokkal barátkozom, és jól érzem magam:)

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!