Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de azért nem merem megmondani neki, mert félek, ha én nem tetszek neki elmondja a barátnőinek és rajtam fognak röhögni, Mi fiúk ilyenek vagyunk, szóval az lenne a kérdés, hogy ti lányok hogy reagálnátok erre?


14/F



2013. jún. 17. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ostoba akkor így is úgy is kiröhög.


Ha nem ostoba, akkor nem fog bántani, ha sem ha nem tetszel neki.


Szóval ez nem attól függ tetszel-e neki, hanem attól, hogy értelmes-e vagy buta mint a s.gg.

2013. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csaj egy facebook p*csa, de amikor velem van tök normális
2013. jún. 17. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
És te ilyennel akarnál összejönni? Az úgy korrekt...
2013. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad is azt mondod rá, hogy pi.sa, akkor minek ez neked? Ha kiröhög akkor így jártál.
2013. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs nyereség.
2013. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg...lehet hogy ő is ugyan így érez irántad..de ha nem hát nem baj hagy mondja el mindenkinek..te legalább akkor bebizonyítottad hogy te nem félsz elmondani hogy mit érzel. Sok sikert! Remélem segítettem. :) 12/L
2013. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Figyelj ugy gondolom higy ha ilyen akkor nem kene vele jarnod de ha te megis ezt szeretned akkorr szombaton irj neki facebookon es lesz ami lesz nem tudok rola sokat csak a facebook pic*at amibol ugygondolom higy nagyobb esellyel rohognenek rajtad van kockazat de ha tenyleg tetszik probald mwg
2018. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bakos G. Bence válasza:
Mi lett a sztoriból? :-)
2021. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!