Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehéz beilleszkedni? (többi lent)

Nehéz beilleszkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most szeptembertől fogok iskolát váltani és másik városba is költözök, 10.-be megyek és félek kicsit az osztályközösségtől,hogy mennyire fogok tudni könnyen beilleszkedni. A suliról átlagba hallottam, hogy nincs klikkesedés, meg jó szokott lenni a hangulat, de ők már 9.-be összeszoktak, én meg még új leszek és az itteni osztályomba mindenkivel jóba vagyok állandóan hülyéskedünk meg ilyenek..de ott meg nem szeretnék egyedül lenni mert társasági ember vagyok. Nektek van ilyesmi tapasztalatotok, valami vélemény?
2013. jún. 17. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 10.-be megyek.


Két éven át, tehát 8.-ban és idén is jött egy-egy új lány az osztályba.Ahogyan én megfigyeltem, maximum fél hónapot vett igénybe a beilleszkedés, de ez sem a teljes magánnyal ment el náluk sem.Ilyenkor feltérképezik az új közösség tulajdonságait, a tagokat és a közöttük lévő viszonyokat, ennek megfelelően pedig választanak egy helyet a közösségben, ami passzol hozzájuk .

A lényeg, hogy próbálj meg mindenkit megismerni, hogy te is tisztában is tisztában lehess a fent leírtakkal, onnantól már csak az osztály hozzáállásán múlik minden.

2013. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dia, te vagy az? :)
2013. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!