Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első találkozás: HOLNAP! Tippek?

Első találkozás: HOLNAP! Tippek?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a lényeg hogy szomorú voltam/vagyok és találkoztam a neten egy korom béli sráccal én 16 és ő 18 és nem pesten lakik de párszor fel szokott jönni. csütörtökre jönne fel és meg beszéltünk egy találkozót :) viszont félek hogy nem tudunk majd hova menni vagy miről beszélni és hasonlók. csak pár napja kezdtünk el beszélni de mély beszélgetés volt ez alatt a pár nap alatt. bármilyen tippet elfogadok ha van valami ötlet/tudni való. (mind a ketten melegek vagyunk ha ez segit)
2013. jún. 19. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, mivel meg fogtok sülni, ezért olyan helyre üljetek ki, ahol közel van valami pláza, ahol helyre lehet jönni, inni 1 hideg valamit, tényleg napszúrás meg hőgutaveszély van. Vagy valami víz, tó mellé.

Hát beszélgetni olyannal lehet indítani, amiről már beszélgettetek, írtad h volt közös témátok. Rákéérdezhetsz olyanra amikről mesélt neked, ilyenek. Én ha kínosan érzem magam, keresd-a-részeget játszom, 1 percen belül tuti látunk egyet és azon lehet röhögni:D

2013. jún. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!