Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívesen meghallgatnám mások...

Bence87 kérdése:

Szívesen meghallgatnám mások problémáját, és segíteni is próbálnék.25 éves budapesti fiú vagyok,18-25 év közti budapesti lányokkal beszélgetnék. Vannak itt ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem várok el semmit cserébe. Olyanok írjanak, akiknek nincs kinek elmondaniuk a problémáikat, de szívesen kiöntenék valakinek a szívüket. Szívesen meghallgatom, segíteni is próbálok utána.


Épp nem csinálok semmi értelmeset, ezért gondoltam, hogy így segítenék embereknek. Írjatok privát üzenetet, jó lenne ha Facebook profilt is linkelnétek. Nem garantálom, hogy mindenkire lesz időm.



2013. jún. 19. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez az év csajozós dumája!

Kár, hogy idősebb vagyok, pedig olyan szívesen beszélgettem volna valakivel... de hát kiestem a rostán.

2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Pont lányok, pont 18-25 között, pont kell róluk kép. Béna. Van még hova fejlődnöd.
2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem azért kell a Facebook profil, hogy válogassak. Hanem hogy felismerjem a találkozáskor. Bárki, aki először ír, szívesen beszélgetek vele (nem szelektálok), és tényleg nem várok el semmit. Elhiszem, hogy a mai világban ezt elég nehéz elhinni.


Kérhetném, hogy akire nem vonatkozik a kérdés, az ne is írjon ide.

2013. jún. 19. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha ennyire jó, segítőkész ember vagy, akkor miért szűkíted a kört 18-25 közötti lányokra? Tudom, tudom, nem vársz cserébe semmit... pusztán csak szívjóságból. Tényleg nem érzed, mennyire nevetséges ez, bakker?
2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert korban ők állnak hozzám közel. Idősebbeknek nem nagyon tudnék mit mondani.


Inkább te vagy nevetséges, hogy spammeled a kérdésemet.

2013. jún. 19. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Most sokan dolgoznak, majd este biztosan találsz jelentkezõket.

Es miért csak budapestiek, ha segitõkész vagy, akkor nem mindegy, hogy kinek segitesz?

2013. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem budapesti is, ha ideutazik.
2013. jún. 19. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elsírom neked a bánatom a kiszemelt pasimról,de nincs facebook-om,nem találkozok idegenekkel!Szóval így is jó?
2013. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor nem tudok rá olyan nagy terjedelemben válaszolni így privátban.
2013. jún. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!