Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a barátságun...

Mi a véleményetek a barátságunkról?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm van csak, neki is csak én vagyok. Elsős korunkban már ismertük de utáltuk is egymást, másodikban valahogy összebarátkoztunk, legjobb barátnők lettünk és ez tart azóta is. Persze voltak veszekedések, a régi osztálytársaim miatt volt, hogy kiesett pár hét de már tényleg senki nem tud elválasztani minket. Olyanokon mentünk már keresztül ami nagyon összekötött minket, mondhatni egy életre. Például amikor kiutált minket az osztályunk mert az egyik csaj jól tudja manipulálni a többit mi együtt voltunk és ugyanolyan boldogok hiába utáltak minket, depressziós lett egy kicsit én ott voltam neki, majdnem megbuktunk a suliban, ő segített abban amit én nem tudtam, én abban amit ő nem, ha kell egymásra vállaljuk a bajt, együtt fogytunk le, együtt tanultunk meg dolgokat az életről vagy a suliban. Szóval minden fontos dolgot együtt értünk el, persze mielőtt bárki is félreértené nem vagyunk leszbik. Azért időnként vannak nézeteltéréseink de jól kezeljük őket és annyi kell is. Én nagyon örülök, hogy ilyen barátnőm van már 9 éve. Mi a véleményetek erről? :)
2013. jún. 21. 00:00
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
remélem még min 90 évig megmarad ez a barátság :)
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az h mázlisták vagytok,h így összehozott bennetek a sors.még ha egyszer vége is a barátságotoknak,biztos h az elmúlt 9 év szép emlék marad :)
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok hozzá,ilyen egy igazi barátság!:D


17/L

2013. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ápoljátok a kapcsolatot, ez a barátság nem fog megszakadni. Nekem is van elsős korom óta barátnőm, meg 13 éves korom óta meg 21-22 éves korom óta...

34/N

2013. jún. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elsős korom óta van meg a legjobb barátnőm! Ma már nem egy városban élünk,de ez nem állt közénk mindent ugyanott tudunk folytatni ahol abbahagytuk ,amikor találkozunk :-) !
2013. jún. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is lenne egy ilyen barátnőm!

Ti pedig vigyázzatok egymásra! :)

2013. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!