Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rocker lányok, fiúk nem...

Rocker lányok, fiúk nem akartok barátkozni?

Figyelt kérdés
14-18 korosztály és hardcoresok

2013. jún. 23. 13:56
1 2
 11/20 anonim válasza:

ja,de ha fiú vagy,akkor mindig nehezebb a dolgod

a "rocker" lányok általában keményebbek az átlagos lányoknál

2013. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Miaz,hogy itt pofázik?Ez nem pofázás volt,hanem hozzászólás.Vagy most ezzel téged megsértett?Én is rock/metált hallgatok,mégsem szedem külön a kettőt.Na,most és mi van akkor?
2013. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nem tudom,mért vette pofázásnak,de én nem fogok ilyen kis hisztissel vitázni.:)
2013. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Nayal ***** válasza:
Ekkora blődséget, hogy nem veszitek külön a kettőt. Mintha azt mondanád a Punk meg a metal ugyanaz. Vagy a vajas meg a zsíros kenyér. Most az, hogy jön ide, hogy keményebbek a rockr lányok az átlagnál? Ugyanúgy belekapaszkodik valakibe vagy odamegy valakihez megkérdi mit hallgatnak, ha van közös pont már nyert az ügy. Ha nincs akkor megkéri Őket, hogy ugyan avassák már be. Jó tanács: A koncert elején érdemes az ilyesmit megtenni mielőtt lerészegednek a srácok. Bár nem mindenki szokott részeg lenni de lehet pont az a kivétel akivel Ő ismerkedne. Hmmm... Ja és ne fesztekre meg nagyobb koncertekre menjen, ott nagyobb eséllyel botlik selejtbe, na meg amúgy is miazmár. Vidéki/városi kocsmák tökéletesek.
2013. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Ekkora "blődséget",hogy még mindig ez a téma.Mért baj,ha valaki nem veszi külön?Összeset ugyanolyan hangszerekkel játtszák,punk,metal,rock,mittudoménmi.Mi a punk?Énekelnek,mellette gitár,meg dob.Mi a metal?Énekelnek,mellette gitár,meg dob.Mi a rock?Énekelnek,mellette gitár meg dob.Ez kb olyan,mintha azt mondanád,hogy van két labda,de az egyik kicsit halványabb színű,mint a másik,ezért nem ugyanaz.XD Vagy,hogy kiszámoltatsz valamit,és az eredmény nem jó neked,mert nem egyezik 100 %-osan,csak 99,999999999999.....%-osanXDD

Van,aki különveszi,mert ilyen szőrszálhasogató,valaki nem.Most aki nem veszi külön,az neked mért baj?Mért kell beleszólni abba,ahogy a másik ember viszonyul a dolgokhoz?Komolyan mondom,tipikus magyar.Igen,most én is lefikáztam azt,ahogy te viszonyulsz ehhez,hogy végre észrevedd,hogy nem mindenki úgy gondolkozik,mint te.Vagy most mivan,neked csak az felel meg,ha valaki pont olyan mint te,pont úgy viselkedik,pont úgy gondolkodik?Viseld el és kész,ne hisztizz értelmetlen dolgokon.

2013. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Hogy jön ide,hogy keményebbek?:DDD Jézusom,ilyen rövidtávon tudsz csak gondolkozni?Az ok,hogy ott a koncerten ugyanúgy bulizik,de majd másnap mikor próbálsz vele beszélgetni,annyit fog mondani,hogy ja,nemtom,meg cső.Meg akármit mondasz neki,nem lesz jó,még ha olyanról beszélsz,ami érdekli,akkoris hidegen hagyja.Flörtölni sem lehet ezekkel.Egyre jobban azt fogod észrevenni,hogy nem érdekleted őt,levegőnek néz.Aztán akkor meg majd bánni fogod,hogy azon a koncerten össze"ismerkedtél" vele.Olyanok,mint a zombik:D
2013. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Na,ez már nagyon off.
2013. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nayal ***** válasza:
Első: Hallod azért a punk a rock, és a metál hangzása, gitárjátéka, alapja, összetétele elég jól megkülönböztethető. Kezdem azt érezni, hogy sokan csak azért nem különböztetik meg a kettőt mert nem tudják. Oké, hogy van benne gitár dob ének de a vajas kenyérhez is kell kenyér meg a zsíroshoz is mégsem mondod azt a vajasra, hogy zsíros vagy fordítva. De mi a lényeg (mert nem ez): Ha összemossák a két stílust az elég baj egyrészt a metál dalok szövegei nem feltétlenül egyeznek meg a rock dalokéval (bár manapság egyre inkább talán) a punk dalok szintén. Aztán ott a hangszerelés, meg úgy amblok az egész zene: A rockénekesek is hörögnek, üvöltenek de ha meghallgatsz egy rock, és egy metál énekest énekelni ugyanazt a számot a két stílusban akkor hallhatod az alapvető különbséget. Punkról ne is beszéljünk. Vagy Ti tényleg nem veszitek észre? Miért baj? Azért b*szdmeg mert nem ugyanaz, és nem helyes ha egybeolvasztjátok a három stílust. Nem kéne az új generációnak úgy felnőnie, hogy nem tudja megkülönböztetni a metált, és a punkot a rocktól vagy, hogy azt sem tudja majd, hogy léteznek ilyen műfajok, mindent le rock-oz. Nem nem nem! Ezek a stílusok hagyatékok nem szabad eltűnniük függetlenül attól, hogy játsszák Őket vagy sem, tiszteljük meg a Black Sabbath-ot meg a többieket azzal, hogy nem keverjük össze az Ő zenéjüket mondjuk a Pokolgép zenéjével. Mert nem ugyanaz. Bocs.
2013. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Nayal ***** válasza:
Második: Te mi a jó francról beszélsz? Ismersz egyetlen egy rocker lányt vagy egy szemüveges, rövidhajú "majmegnő de anyám mindig levágatja" debil vagy aki még csak 14 éves de akkora rocker, hogy a gödörben hány fejjel lefelé aztán belefekszik, és alszik egy nagyot. Voltál Te már koncerten? Miből gondolod, hogy minden rocker lány ilyen? Sztereotípia? Első meglátás? Női megérzés? Vagy egyszerűen csak kisz*ptad a kisujjadból? Komolyan mire alapozod ezt? Olyan marhaságokat hordtál össze, hogy szerintem nem kéne csodálkoznod azon, hogy fel vagyok háborodva. Most ha idejönne kommentelni egy rocker lány aki teljesen az ellentetje annak amit te leírtál, felvázoltál (nem egy ilyet ismerek elhiheted) akkor mit szólnál? Megdől az elméleted azt szevasz. Menj, és ismerkedj ne félj nem harapnak a lányok. Képzeld nekem rocker barátnőm van, minden nap beszélünk stb. Ja, és a rocker lányok általában nem szeretik ha flörtölnek velük. Én azt tapasztaltam, hogy előbb barátság, nem szabad kimutatni semmit révén nem "pasizni" mennek a kocsmába/fesztiválra hanem jól érezni magukat. Pasizni/csajozni a discosok szoktak ott ahol. Általánosságban elmondható, hogy az ilyen lányokra nem szabad az ilyesmit ráerőltetni, majd kialakul. Igazából évekbe is telhet, nálunk is 2 év után alakult csak ki valami. Persze mindig vannak kivételek de ilyen lánnyal amit Te leírtál még nem találkoztam... Mondjuk ha tapasztalatból írsz akkor nem csodálom, gondolom egy rocker lány sem szereti ha valaki flörtöl vele, vagy nyomul rá. Ha meg nem vagy jó társaság pláne. Azt mondom menj inkább discoba csajozni ha annyira áll már.
2013. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nayal ***** válasza:
Most, hogy így másodjára átolvasom: Biztos, hogy benned van a hiba, és Te vagy rossz társaság. Így már elég szánalmas azért, és most írd ki FB-ra, hogy minden lány ilyen meg olyan meg utálom az összeset!
2013. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!