Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy szerelmes...

Normális, hogy szerelmes vagyok a barátságaimba?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsán érzem. Van egy 10-15 fős baráti társaságunk, sokat járunk össze, nyaralunk együtt, sokat ökörködünk. Egyre jobban érzem azt, hogy mennyire szerencsés vagyok, hogy vannak barátaim, és ráadásul ennél jobbak nem is lehetnének. Rengeteget gondolok az elmúlt este történéseire vagy régebbi állatkodásokra, emlékekre is, és ilyenkor egész nap vigyorgok, pörgök, táncolok itthon, éneklek, nagyon jó kedvem van, még a hideg is kiráz, felállnak a pihék a hátamon :D Néha egy kicsit elmebetegnek is érzem magam. :D Ez normális vagy nem?
2013. júl. 1. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*furcsán érzem magam.
2013. júl. 1. 18:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor nézegetem a képeinket, azokat a zenéket hallgatom, amiket együtt szoktunk, ilyenek. Nem vagyok már gyerek.
2013. júl. 1. 18:35
 3/5 anonim válasza:
72%
normális :) sőőt ez aranyos :) nállam is így van :) imádom öket :)
2013. júl. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nálam is így van. :D Sőt szinte mindenkinél. xD Annyira jó. :)
2013. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 edward hyuuga válasza:
ez tejesen normális és azt a tanácsot adom hogy amig élsz adig véd meg a barátaidat! :D
2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!