Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy 4 éven át tartó,...

Reni66 kérdése:

Volt egy 4 éven át tartó, szinte testvéri kapcsolatom a barátnőmmel. Mára már odafajult, hogy még vissza se köszön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött minden, mikor napról napra indulatváltozásai voltak barátnőmnek velem szemben. Ha összefutottunk szinte hozzám se szólt stb...Én már ezt nem birtam és interneten rákérdeztem, hogy mi a probléma. Aztmondta, hogy családi ügy és, hogy nem akar róla beszélni igy nem is erőszakoskodtam. Aztán ment minden úgy , ahogy kellet, de tudtam én, hogy azét biztos velem lehetett a baja. Pár héttel később már nem is köszönt, és én ennek nem értettem az okát. Személyesen rákérdeztem és aztmondta, hogy egy kétszinű embernek tart, mert valamit mondtam róla. Na már most én soha, de soha senkinek róla nem mondtam rosszat, de ő ezt nem képes felfogni. Irtam neki egy hosszú és eléggé érzelgős levelet, amit ő kiposztolt Ask.fm re , és odairta, hogy mekkorát röhögott rajta. Én nem igy ismertem meg, hogy ő ezen röhögne, hanem reméltem, hogy elgondolkodik, és belátja, hogy lehet csak egy 3. irigy személy próbálja tönkretenni a kapcsolatunkat. Semmilyen próbálkozásomra nem add választ. Ráadásul mi 5 éve együtt táncolunk duóban és ahoz valamilyen kapcsolatban kéne, hogy legyünk. Nagyon aggaszt a dolog, nem tudok egyszerűen mit tegyek, tényleg mindent megpróbáltam, még bocsánatot is kértem, pedig tudom, hogy nem vagyok hibás. Alaptalan dolgokért haragszik. Ennek a barátságnak már tudom, hogy vége, de szeretném azért tisztázni, hogy sose mondtam róla senkinek rosszat. Én, mivel ilyen kis naiv vagyok, bármikor megbocsájtanák neki, de a tüske a szivemben maradna. Kérek segitséget, hogy hogyan tudnám még válaszra birni, vagy, hogz derithetném ki, hogy én mit is mondtam egyáltalán róla?

2013. júl. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt egyik legjobb barátnőmmel, egy 3. személy féltékeny volt a barátságunkra és nekem is meg neki is azt mondta, hogy elegünk van egymásból.. Szerencsére ez kiderült és minden happy lett. De nálad, Mi az, hogy k posztolja ask-ra?-.- Hülye ez? Szard le te minden tőled telhetőt megtettél ha így reagál rá akkor akkor ne furdaljon a lelki ismereted.
2013. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. júl. 5. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő nem barát.Ha az lenne megbecsülne.Szakítsd meg vele a kapcsolatot és ne is köszönj neki.
2013. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ma megbeszéltük és már kezd a régi lenni, de ő azt mondta, hogy nem mondtam róla semmit, de akkor meg azt nem értem miért haragszik. Most kijövök vele, de tudom, hogy nem szabad benne igazán megbizzak, mert ezek szerint bármikor megcsinálhatja ezt velem.
2013. júl. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!