Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak egy barátomnak ha...

Mit mondjak egy barátomnak ha mindig azt mondja hogy kövér, de nem is az?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ne mondj neki semmit, helyeselj.. az ilyen emberek azt élvezik hogy azt mondja hogy "jaj de kövér vagyok" te meg rávágod hogy " áánem,tök jól nézel ki" nekem is van ilyen barátnőm aki egyfolytában ezzel nyaggatott hogy jaj olyan csúnya vagyok olyan kövér vagyok (persze 60 kilóvasággyal együtt) az elején én is mondtam hogy aj dehogy is... de rájöttem hogy annál többet idegesít vele.. azóta ha ilyet mondd, vagy kérdez rávágom hogy aha tök kövér vagy (nevetve) és viccnek veszi ő is és ennyi.
2013. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 miau99 ***** válasza:

Azt, hogy nem is kövér.

De ő most tényleg kövérnek látja magát, vagy csak azért mondja, hogy biztassák az emberek, arról, hogy jól néz ki?

Mert ha csak biztatást vár, akkor szerintem hagyd rá, de ha tényleg ducinak látja magát, akkor próbáld meggyőzni az ellenkezőjéről.:)

2013. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!