Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha elmarom...

Mit csináljak, ha elmarom magam mellől az összes IGAZ barátomat?

Figyelt kérdés

Általánosban 1-2 barátom volt, de ők igaz barátok voltak. Ahogy gimnáziumba kerültem, nem tartottam a kapcsolatot egy barátommal se. Ha ők kerestek, mindig kifogásokat kerestem, mert NEM akartam velük lenni.

A gimnáziumban az egész osztály megszeretett(persze sok munka révén). Mindenkinek oda adtam a házit, stb. De TÖBB igaz barátom is lett! Aztán lett egy barátom. Annira szükségem van a barátomra, hogy Ő a világ közepe számomra.

Sajnos depressziós vagyok(úgy néz ki), és pánikrohamaim is voltak már. Nem merek egyedül utazni, nem akarok kimozdulni. Sajnos egyre több barátomat veszítem el. Egyedül a barátommal és egy barátnőmmel szeretek lenni. Hiába hívnak, füllentésekkel lemondom. És ez nagyon nem helyes! De azt érzem, hogy nem akarok elmenni, nem akarok velük lenni, nem akarom. Mi lehet a bajom? Most megyek vissza egy pszichológushoz, el fogom mondani neki, de ez nem állapot. Nem akarok a barátokkal lenni. Mit csináljak?:(Tényleg elvesztem Őket, de nem érzek kedvet ahhoz, hogy elmenjek velük. És ez gusztustalan dolog, szóval TUDOM.


2013. júl. 5. 15:37
 1/2 Alaque ***** válasza:
Hát ne hazudj! Mondd meg nekik, hogy nincs kedved. Amikor velem ilyen volt, engem hagytak békén a barátaim, amíg el nem mentem velük ide-oda, és utólag mindig hálás voltam érte, hogy elrángattak magukkal, mert szinte kivétel nélkül jól éreztem magam velük. Szóval inkább azt javaslom, menj, bulizz, csináld, amit kell - nincs más ellenszere a depressziónak, mint az aktív cselekvés.
2013. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alaque ***** válasza:
Akarom mondani: *nem hagytak békén
2013. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!