Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátságkereső?

Létezik barátságkereső?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok, mint a mai randioldalak, csak barátokra specializálódva...Szívesen ismernék meg új embereket, kötnék velük barátságokat, eljárnék velük valahova stb...De egyszerűen nem tudom hogyan kéne ezt, mert pl. neten elvagyok ezzel, egy szórakozóhelyen, ha nincs ismerősöm kész csőd vagyok, pláne h kb. mindenki részeg ugyhogy minek próbálkozni....

Normális válaszokat szeretnék.:) Jó lenne építeni a baráti köröm, és értékes embereket megismerni, akikkel esetleg van közös témám.



2013. júl. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2013. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én találtam már kettőt de sajna egyáltalán nem jött be a dolog :/
2013. júl. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb társkereső alkalmas erre is. :-)
2013. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem találtam jó félét.


A párkapcsolatos oldalakon meg kiélezetten párkapcsolatot keresnek ahogy észrevettem.

2013. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, a társkereső erre nem jó, mert ugyis rádírnak, hogy ismerkedünk-e úgy is :D
2013. júl. 13. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!