Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A most történtek után úgy...

A most történtek után úgy érzem hogy nincsenek barátaim, teljesen nélkülözhető vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor ezt a kérdést írom az úgynevezett "barátaim" nagyban buliznak, és én az eszükbe se jutok. Ráadásul most derült ki, hogy nem ez az első eset. Amikor ott vagyok akkor rendesek velem, és mikor én hívom őket valahova, akkor mindenbe benne vannak. Nyomatják ezt a legjobb haverok egy életre dumát, amire most jöttem rá, hogy annyit ér, mintha egy szappannak mondanák. A legjobb barátom, aki azt mondta, hogy én vagyok a legjobb barátja egy életre egyszerűen mindig elfelejtkezik róla hogy hívjon, ha mennek valahova, még akkor is, ha éppen velem beszél közbe. Volt már ilyen párszor, de mindig van valami hogy mért nem hív, csak a többi haverját (akikről a szemembe azt mondja hogy hozzám képest senkik) azokat egyből. A mai nap kiderült, hogy most egy hatalmas buli van, és csak én nem vagyok ott, és nem ez az első eset. (Szerintem részegen írta.) Így átgondolva csak elkeseredettségből írom ezeket a sorokat, csak mert jól esik leírni és mert fáj hogy amiben eddig hittem szarrá tört. Szóval jöhetnek a hülyébbnél hülyébb válaszok, hátha valami tényleg vicces is lesz köztük.
2013. júl. 12. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azert nem hivnak mert a szuleid ugyse engednek el? vagy mert te ugyis csak a sarokba ulnel? regen velem is ezt csinaltak csak aztan megbeszeltem a baratnommel es azota mindenhova egyutt megyunk bulizni :) szerintem egyszer te is kerdezd meg hogy mert nem hivnak. es amugy nyugi, nem te vagy az egyeduli aki pentek-szombaton otthon ul amig a tobbiek buliznak... 16/L
2013. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz valódi, igaz barátokat találni. Én is sokat csalódtam az úgymond barátaimban. Aztán amikor úgy magamban már feladtam volna, akkor toppant be az éeltembe az, akit a mai napig a legjobb barátomnak tartok. :) Szóval ne add fel!
2013. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én ezek után lesz arnám őket. ha hívnak se mennék, nemis válaszolnék max annyit mondanék hogy húha hogyhogy az eszedbe jutottam? ezek az emberek nemis szeretnék téged, csak udvariasságból hívtak eddig is. te se hivogasd őket sehova, nem érdemlik meg
2013. júl. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetnéd őket. Ha egyszer csak elkezdenél bunkózni, meg durcázni, lehet, hogy még az rontana el mindent.

Nem biztos, hogy jó ötlet elszigetelni magadat a barátaidtól, akármilyenek is.

És ha még így reggel is rosszul érzed magad, írok egy viccet:

- Hogy hívják Antigoné férjét?

- ???

- Antigo.

Ba-dumm-ccs

2013. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!