Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság férfi és nő között?

Barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Lehetséges, tapasztalatok?
2013. júl. 17. 20:04
 1/8 anonim válasza:
Lehetséges.
2013. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemzetközi kutatások szerint 30-50%-ban szex lesz belőle (akáre sok év után is). Ez megmagyarázza a +/- véleményeket.
2013. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
friendzone
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

lehetséges :)

mindig is lehetséges volt és lesz, csak tőletek függ hogy csak barátságot szeretnétek vagy többet

2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátság lehet, de LEGJOBBbarátság nem!


Az egyik fél mindig többet akar, ha nagyon egymás lelkitársai. Aztán van aki ellenmáll, van aki nem. Lehet hogy az egész végül egy orbitális szexbe fajul.


Nekem ez a véleményem :)

2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korig igen. Felnőttek között szerintem nem lehetséges.
2013. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, felnőttként is, 30 fölött vagyok, mégis vannak ellentétes nemű barátaim is - méghozzá régi barátságokban, soha semelyik oldalról fel se merült semmi "extra", nem vagyunk egymás esetei vonzalom terén.


Soha nem a nemük alapján válogatom meg a barátaimat, hanem a személyiségük érdekel, kizárólagosan; nem "férfit" vagy "nőt" látok bennük, hanem "embert", ennyi a lényeg.

2013. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!