Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen nem tudok barátokat...

Egyszerűen nem tudok barátokat találni! Hogyan szerezhetnék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nincs egy olyan baráti köröm, akikkel összejönnék vagy buliznánk kicsit. Van egy megbízható barátnőm, aki tényleg jó barátnő, de annyira unalmas, csendes szürke egér, hogy vele nem tudok jól el lenni ilyen téren, mert én nem ilyen vagyok:/ segítsetek létszives
2013. júl. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Van egy megbízható barátnőm, aki tényleg jó barátnő, de annyira unalmas, csendes szürke egér,"

Hát, ha ilyet írsz az állítólagos barátnődről, akkor szerintem már te is tudod az okát, hogy miért nincs baráti köröd.

2013. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt a bizonyos barátnőmet tényleg nagyon szeretem,de ez az egyetlen oldal amin elmondhatom őszintén a dolgokat! a belsője nagyon jó,megbízható,jó társaság,de nem ilyen téren..egyrészt az anyukája nem engedi még el sehova későn,és ő sem az a bevállalós tipus ezért szeretnék olyan barátokat is,akik benne vannak az ilyenekbe de mégsem állok velük olyan szoros kapcsolatba..
2013. júl. 19. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátkozni a sulis társaiddal. Pl. csatlakozz be beszélgetésekbe (mármint, hogy legyél kedves, és inkább a barátkozósakkal ismerkedj). Ha ez nem jön be, akkor menj el szakkörökre, edzésekre. Több emberrel találkozol majd, és ha a suliban nem sikerül barátokat szerezni, akkor szerintem ezekkel próbálkozz. Nekem is az osztályban van egy lány, aki a legjobb barátnőm. A többi lánnyal is jól kijövök, de vele a leginkább. Én elmentem sportolni és sok új barátot szereztem. De pl. régi ismerősökkel is elkezdhetsz beszélni, meg ilyenek. :)
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hol laksz kedves kérdező? :)
2013. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
debrecenbe
2013. júl. 22. 19:56
 6/7 anonim válasza:
Sikerült már barátokat találni? :)
2014. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
menj el nyári táborokba, tudom nehéz egyedül elmenni de én is 14 voltam mikor elmentem egybe egyedül és sok emberrel össze ismerkedtem azóta mindig avn kivel találkoznom:)
2016. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!