Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek?

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akivel jó volna ismerkedni, sok mindenben megegyezik a stílusunk, stb. Viszont nem ismerem és még sosem beszéltem vele. Hogyan lehetne elkezdeni az ismerkedést/barátkozást ?

2013. júl. 20. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia (mondod a neved) vagyok. Szép időnk van. Pl:Nincs kedved fagyizni? Ìgy tudtok beszélgetni. Meglátod minden kialakul! ;)
2013. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Odamész, szia xy vagyok,és elkezdesz beszélni/kérdezni arról,ami mindkettőtöket érdekel. Pl ha az animék érdekelnek nagyon mindkettőtöket (bár nem hiszem,hogy ez volna a helyzet,de én erről tudok most példát írni ^^") akkor lehet vmi ilyesmi:

Szia. Xy vagyok. Hallom téged is érdekelnek az animék. Milyen sítlusú animéket szoktál nézni? A Mirai Nikkit láttad már? Nekem nagyon bejött... és így tovább. Persze azért hagyd szóhoz jutni őt is a kérdések között. :))

Sok sikert. :)

2013. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!