Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy másodikban érkezett egy csaj az osztályba és tök jóba lettünk.Összebaratkoztunk és csaj meglepett szülinapomra egy Best Friends nyaklánccal.Minden rendben volt,de eljött a nyár.Mivel nyáron nem találkozunk,mert mindegyikünk bejár a suliba vidékről(pontosabban én nem vidékről hanem egy kis városból).És állítólag a szülei bementek nyáron az iskolába és kiderítettek rólam valamit.Pontosabban azt,hogy én egyszer összeverkedtem egy csajjal,mert meg akart próbálni tőlem lopni.De ez mind már 2 éve történt.Azóta az a csaj aki lopni próbált többekközt tőlem is elment a suliból,meg én is megváltoztam,már nem verekszem.De most a szülei feltételezik rólam,hogy én vadállatt vagyok és nem tudom elérni a barátnőmet.Letiltották a gépről,a telefonját meg elkobozták.És most azt sem tudom mi van vele...Aztán később visszaadták a telóját,de engem nem hívhatott.Csak az egyik osztálytársamat(Anna) hívhatta.És ez az Anna tegnap felhívott és elmondta,hogy a barátnőmmel most mi a szitu,meghogy miért nem beszélhetünk.Aztán a barátnőmnek szülinapja közelgett én meg küldtem neki egy képeslapot.És Anna elmondta,hogy a képeslapot sem kapta meg,igazándiból megkaptam csak szülei nem mondták meg neki,csak onnan jött rá,hogy látta anyukája asztalán.És most Annán keresztül "beszélgetünk",de ez nem mehet így sokáig,mert a szüleinek már Anna is gyanús kezd lenni.De nem tudom mit tegyek,a szüleim tudják és meg akarják beszélni majd a barátnőm szüleivel a dolgot,de valószínű,hogy ez sem fog sikerülni.Mert őket nem olyan könnyá meggyőzni.És félek,majd ha elkezdődik a suli akkor azt csinálják,hogy órák után odajönnek a barátnőmért és megint nem tudunk beszélgetni.(Ugyan az az évfolyam csak én az "A"-ba járok ő meg a "B"-be.

Légyszi segítsetek!

Köszi!



2013. júl. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem nagyon tudunk segíteni, mivel nem rajtad múlik, hanem a csaj szülein, akik mellesleg igazi gyökerek, előítélettel lenni egy kislányról és eltiltani egy többéves incidens miatt tőle a saját lányunkat legalábbis nem valami felnőttes dolog. Kérd meg a szüleidet, szerintem ők tudnak beszélni velük, menj te is, hadd lássák hogy semmi baj nincs veled, csak ők aggódják túl a dolgot :/
2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk az hatásos lehetne ha én beszélnék a barátnőm szüleivel?
2013. júl. 21. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, 17 éves vagyok, nekem nincs gyerekem meg semmi, tehát nem a legjobb ember vagyok szerintem, de ha elém állnál és elmondanád mi van és hogy a lányommal szeretnél barátkozni stb stb szerintem nagyon illedelmes és bátor dolognak tartanám. Viszont azok alapján amiket itt leírtál, tényleg ősbunkók, úgyhogy én a helyedbe a szüleiddel együtt mennék vagy ilyesmi, úgy azért biztos végighallgatnak :) (első vagyok)
2013. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha,lehet tényleg jobb lenne,de azért köszi a válaszokat!
2013. júl. 21. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen és sok szerencsét neked!
2013. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz!
2013. júl. 21. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!