Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy leálljanak?

Mit csináljak hogy leálljanak?

Figyelt kérdés
A haverjaim állandóan szekálnak a nevem miatt és idegesítő próbáltam napokig nem figyelni rájuk és csak mosolyogni de sikertelenül állandóan "kergetem" mert rá akarok vágni a hátukra -sikerrel-szóval mit csináljak már hogy leszálljanak rólam?
2013. júl. 25. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy ezt a kategóriát ennyi 11-12 éves támadja be?
2013. júl. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt a korosztályt már nem nevelték a szüleik, de nem tudom, hogy miért nem.


Mellesleg kérdező, ha meg akarod oldani ezt a problémát, azt erőszak nélkül tudod pl. valami frappáns visszaszólással. Az erőszak nem old meg semmit, főleg nem egy hátbavágás. Vagy folytathatod azt, hogy nem foglalkozol velük, még csak mosolyogni se kell.

Jó tanács a jövőre nézve: el lehet kerülni egy ilyen esetet azzal, ha pl. valamit mondanak rád (pl. mint most is a neved miatt) és te is nevetsz velük egyet: ránézel a többiekre akik ott vannak, nem arra aki mondta és velük nevetsz, így nem lesz neked sem kelletlen és a többiek is látják, hogy nem lehet ugratni téged ilyen hülyeségekkel.

2013. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem ki találta ki ezt az erõszak nem old meg semmit dolgot, de ez csak a neten mûködik és igazából hatalmas baromság.

Egyszer kapd el az egyiket és verd félholtra, de úgy rendesen ajulásig. Hidd el, többet se õ, se a barátai nem fognak szekálni.

2013. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár napig vond meg személyedet tőlük. Majd rájönnek, hogy hiányzol nekik. És nem azért, hogy idétlenül szekáljanak.


Örülj otthon a hirtelen keletkező nyugalomnak, csendnek -olvass, hallgass zenét, figyeld meg, hogy mennyi minden van, ami érdekes! Lesz egy kis időd, hogy észrevedd, mennyi energiát, derűt vesz el az idétlenkedés.

Érezd jól magad!

2013. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, ezért nem bunyózhatok, úgyhogy ha velem ilyen történne, pofán önteném őket vízzel, vagy koktéllal.
2013. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok és szórakozásból csinálják de 2-es vagy 3-as válaszoló már próbáltam azért köszi a válaszokat
2013. júl. 26. 00:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tojj rájuk. Ne foglalkozz velük. Hidd el semmi, de tényleg az égvilágon semmi értelme nincs annak ha foglalkozol velük.
2013. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!