Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt női autószerelő? Vagy...

Van itt női autószerelő? Vagy az ismeretségi körötökben? Jólesne egy kis inspiráció.16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és autószerelő szeretnék lenni! Egyszerűen imádom a kocsikat és ezer milliószor átgondoltam már és igen ,büszkén jelentem ki ,hogy ez akarok lenni! Csak az a baj ,hogy az ismeretsegi illetve baráti körömben egyetlen ilyen lány sincs...Sőt a szüleim,főleg az édesapám borzasztóan ellenzi ezt a dolgot... Jólenne ha valakivel aki megért és ugyanezt az utat járja megtudnám ezeket beszelni! Kérlek segítsetek! :) Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2013. júl. 31. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ilyet se lát minden nap az ember:D

Tökjó, hogy kitartasz a céljaid mellet. Kár, hogy az emberekbe beleégett ez a gondolkodás,hogy van női és férfi munka. Kitartás :D

2013. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De hogy fogod kiemelni a motort a motorházból? Azért ott cipekedni kell rendesen és nem keveset...
2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló,igazán kedves vagy! :) Már egészen kicsi korom óta eleinte álmom...mostmár célom ez a dolog :)

2. válaszoló: A motort szerintem puszta kézzel még egy férfi se bírná el... Egy jól felszerelt szervizbe erre is nyilván rendelkezésre állnak bizonyos gépek ,segédeszközök amivel viszonylag egyszerűen kilehet műteni az autó szívét. :) De igen tudom ,hogy van megterhelő része is ennek a munkának... Soha nem is gondoltam ,hogy gyerekjáték az egész... De én mindent belefogok adni ,hogy kiválóan végezhessem a munkámat! :)

2013. júl. 31. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Női buszsofőr sem volt régebben. Ha ez a szíved vágya, vágj bele!
2013. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50 évvel később születtél :))))))
2013. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Autószerelő ismerőseimnek fekete, olajtól büdös a keze, a körmei feketék, ami nem jön le semmivel. Biztos, hogy egy nő ezt szeretné?
2013. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mindegyik olajozza magát, mindegyik festi a körmét, és van aki valamit még fújnak is magukra valamit.


Nála legalább minden olajozottan működne :P

2013. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne sima autószerelőnek menj hanem villamosságinak pl specializálódj elektromos hibákra ,diagnosztikára! A mai kocsikban ez a fő hibaforrás és sokszor a nagy szervizek sem tudnak vele mit kezdeni. Egy jó diagnosztikás sokat keres és sok kuncsaftja van és nem is lesz annyira koszos.

A szerelés viszont igen nehéz fizikai munka ,férfiember is gyakran majd megszakad egy berohadt csavar lazításán egy aknában történő órákig való kézfeltartásos szerelés közben vagy egy beszorult beragadt dögnehéz és hozzáférhetetlen alkatrész kiimádkozásán. Ezt nagyon nem ajánlom!

2013. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

biztos megélhetés,szerintem belevághatsz.

legalábbis az a.sz. ismerősöm egy milliomos.

26 éves koráig volt alkalmazott,utána saját műhelyt alapított ami nagyon jól megy neki.

villája van,3 havonta megy nyaralni balira meg ilyen helyekre,pofátlanul gazdag.

a munkája meg annyi,hogy ő át sem öltözik,csak felveszi a melót,meg osztogatja a parancsokat a melósainak.

ami a legdurvább az egészben,hogy még csak nem is simlis,ebből van a pénze,csak a szervizéből legálisan.

2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék az,mint pl fodrász,ráadásul gondolj bele,csak pasik lesznek körülötted:Dlehet majd válogatni
2013. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!