Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom megnézni az ismerősö...

Nem tudom megnézni az ismerősöm ismerőseit facebookon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy ismerősöm, aki ismerősei között valószínűleg ott van egy személy, akit szeretnék bejelölni facebookon, de egyszerűen nem tudok keresni az ismerősei között. Minden más ismerősöm barátjai között tudok keresni, csak az övéiben nem. Mi lehet az oka?
2013. aug. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm .Beállitott egy biztonsági opciót hogy csak bizonyos emberek lássák, vagy senki se az ismerőseit.
2013. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
be lehet állítani fbon. próbáld más ismerősei között, vagy tudd meg a nevét :D kérdezd meg attól a bizonyos ismerőstől h mi a neve
2013. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beállítás kérdése, ez az ismerősöd csak a közös ismerősöket engedi láttatni. Egyik barátnőm is ezt csinálta, elmondása szerint azért, hogy ne nézegesse senki, hogy neki kik az ismerősei. Szerintem paranoia inkább..
2013. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt az opciót ,hogy lehet beállítani? :D
2013. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!