Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságnak számít ez? Vagy...

Barátságnak számít ez? Vagy csak mindenki a maga javára akar dönteni?

Figyelt kérdés
Nem sok barátom van, tulajdonképpen teljesen eltántorodtam az évek során a barátkozástól, mert folyton csak nekem kell őket hívogatnom beszélgetni, bulizni, szóval, ha barátokat akarok, akkor nekem kell gondolkoznom. Ők sosem hívtak sehova, az iskolában egyetlen egy barátom van, aki elhívott egyszer discoba, amire elmentem, azóta semmi. Nem arról van szó, hogy kiközösítenek, igazából legtöbbször én érzem magam talpnyalónak, mert "barátságból" megcsinálom valakinek a háziját, ő meg aztán rám se szarik. Ez miért van? Ennyire leesett az emberek szellemi színvonala? Nem fogják fel, hogy ha segít valaki, akkor vissza is kell adni? Ritka az az ember, akit barátomnak tartok, bár sokszor kételkedem, hogy ő is így van e vele, hiába is próbálok nyitott lenni feléjük, ha ők nem jönnek, valami tanács? Interneten nem akarok barátokat keresni!
2013. aug. 2. 00:38
 1/9 anonim válasza:

Akkor viselkedj úgy ,hogy ne érezd magad ,,talpnyalónak".

Olyan emberek társaságát keresd akik tartanak valamire és olyanok, mint te. Mármint hasonlóan gondolkodtok szinte mindenről, akikkel megtalálod a közös nevezőt.

2013. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálom keresni a közös nevezőt, de tulajdonképpen elég nehéz megtalálni. Van egy barátom, aki tényleg barátom, csak ő 4 évvel idősebb, bár nem a kor számít, de ő inkább olyan visszahúzódóbb, ezért olyan feles hullámhosszon vagyunk, de megértjük egymást. Másrészt a suliban igazából csak azok a feltűnőek, akik, hogy úgy mondjam lemaradtak a fejlődésben és úgy viselkednek, mint egy 8 éves (ez normális? Mármint, hogy nem érdekli őket semmi, csak a buli, csajok, a szülei meg leszarják)... Szóval suli kilőve, így össz-vissz olyan 4 barátom van, 1 kortársam, 1 fiatalabb 2 idősebb, a többikkel, pedig nem ápolok nagy reményt, nem az a "közös nevező" típus.
2013. aug. 2. 00:51
 3/9 anonim válasza:

Hány éves vagy amúgy, és fiú vagy lány vagy? Mellesleg szerintem ez elég gáz, hogy azok a feltűnőek akik tisztára üresfejűek. Milyen suliba jársz te? Látom azért itt is megvan a színvonal..

(előző voltam)

2013. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16/F, amúgy meg igazából nem is az, hogy csak ők a feltűnőek, de ők azok, akik kivívják nálam az elutasítást, azoknak sose segítettem, de én most arról beszélek, hogy suliban nincs nagyon senki, akitől segítséget is tudnék kérni, mert ha pl kérem, akkor 10x rá kell írnom fb-n, vagy 5 sms-t, hogy segíts már, különben rám se szarik, máskül néha elég kínos, hogy ilyen "barátaim" vannak, akikre egy csomószor rá kell szólni, hogy csináljanak valamit, nem számíthatok rájuk a tűzben. No ez az ami nincs ínyemre, csak az a baj, hogy tőlem meg, ha kérnek valamit azonnal próbálok segíteni, ha tudok, bár most utolsó heteken én is szartam mindenkire, ha már ők se csinálnak másként.
2013. aug. 2. 01:02
 5/9 anonim válasza:

Nyugi, lesz szerintem ez majd másképp.. :)

Meg biztos van abban a suliban még pár olyan ember akivel nagyon jól összetudnál barátkozni. Ha én odajárnék rám tuti számíthatnál és nem viselkednék így veled..igaz nem ismerlek, de szinte mindenkivel normális vagyok:)

(még mindig én)

2013. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Másképp"... :) Amúgy köszi a bizalmat, bár nekem az évek során elment a kedvem a suliban való barátkozástól, nincs is sok ismerősöm emiatt, valahogy nincsenek olyanok, akikért a tűzbe nyúlnék, mert általában csak a disco és a csajok... o.O Nem ellenzem, de van más is az életben...
2013. aug. 2. 01:13
 7/9 anonim válasza:
hát igen :)
2013. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Írj privit !
2013. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fel a fejjel, jön majd a fősuli ott lesz pár új haverod/barátod. F/29
2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!