Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A bartnőnknek szeretnénk 19....

A bartnőnknek szeretnénk 19. szülinapjára valami vicces akár sajátkézzel elkészíthető ajándékot? De nem kikötés, csak valami jó ötlet kellene aminek örül.

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 11:17
 1/5 anonim válasza:
ha illik hozzá ilyet, szerintem jó:) [link]
2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha értesz a fémekhez,kalapálj ki neki egy szivet,egy vasdarabból,vagy csinálj neki rózsát vasból,sűthető gyurmából,annak tuti hogy örülni fog és meg fogja hálálni ha érted amire gondolok :)
2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A jack daniels illene hozzá de nem hiszem,h itthon kapható :) Viszont a második válaszadó félre értett barátnőt úgy értem,h én is lány vagyok és ő is, barátság, mint barátság :))
2013. aug. 6. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Okés :)

Google.hu azon belül amire rákereshetsz:Barátság karkötő,nyaklánc ezeket sokféle anyagból lehet kivitelezni.

Lehet süthető gyurmából medált csinálni(pl kettő db puzzle és abban egy közös motívum vagy akármi más)

Esetleg még googlizd be hogy kreatív ötletek.

Sok sikert(keresésnél menj rá a képek keresésére hogy könnyebb dolgod legyen)

Hol van Neked az az itthon? Itt Magyarországon van jack daniels

2013. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is félreértettelek. :D de amúgy ezt nem venni kell hanem veszel vagy szerzel valahonnan egy jack danielses üveget, és egy szapanos pumpát is és összeragasuztod, vagy valahogy összeszereled. csak arr figyelj, hogy egyforma méretű legyen az üveg szája meg a pumpa:D és nyomókát pedig kb bárhol tudsz kapni háztartási boltban, vagy egyszerűen az egyik otthoniról leveszed. ikeában biztos találsz. hajrá ;)
2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!