Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság csak azoknak vannak...

Manapság csak azoknak vannak barátaik, akiknek pénzük is van?

Figyelt kérdés
Vagy elképzelhető, hogy egy csóróbb családnak is lehessen?
2013. aug. 7. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem a pénzről szól... Na, az érdekbarátság, az már arról is szólhat.
2013. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor a legtöbb embernek nem lenne egy barátja sem
2013. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt igazán csak az látja jól aki volt fent és lent is,mint pl én. Lent nemigen vannak barátaid.
2013. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugye, kedves utolsó? Kedves emberek vannak akkor is,de azért nem barátkoznának veled semmi pénzért...
2013. aug. 7. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:

"fent és lent" - akkor azok a fentiek sem azok

A barátságnak semmi köze a pénzhez, vagy van igaz barátod, vagy nincs.

2013. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 ezt úgy értette, hogy "fent" motiváltabbak és intelligensebbek az emberek, mint "lent", viszont ők nem szívesen foglalkoznak problémás emberekkel, akikkel nem tudnak egy szinten mozogni. Ez van.
2013. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nem tudnak sielni, nyaralni menni velük, együtt sznoboskodni, stb...
2013. aug. 7. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Az anyósomék egyszerű parasztemberek, természetesen a barátaik is egyszerú parasztemberek. A barátok nagyon gyakran, persze van kivétel, de hasonló anyagi szinten mozognak, így meg tudják oldani, hogy együtt mennek ide-oda.

Az anyósomék ezt nem tehetik meg, de együtt mennek ki az falunapra, átmennek egymáshoz kávézni, sütit enni. Sőt besegítenek egymásnak a házkörüli munkákban.

2013. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Középsulis vagyok, és igaz. A haverok mennek minenfelé, mozi, strand, Velencei-tó, Balaton, buli, kocsma… de ha nincs pénzed, kimaradsz ezekből...

17L

2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én 17 éves koromban már 2 éve dolgoztm a középsuli mellett, illetve a nyáriszünetet non-stop végig melóztam. Soha nem volt olyan, hogy valamire nem volt pénzem, nem is kellett otthonról kérnem, igaz nem is tudtak volna adni.

2013. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!