Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mi van?...

Szerintetek most mi van? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szóval a "legjobb" barátnőmmel még a suli végén kicsit eltávolodtunk egymástól, mert folyamatosan otthagyott, ha egy csaj azt mondta h jó most barátkozok veled

És egész nyáron nem is beszéltünk, ma ráírtam, h mi van vele és tök ellenséges volt, meg olyanokat kérdezett, hogy szoktam e beszélni az osztályból másokkal (de szerintem csak azért mert tudta h az osztályból senkivel nem jövök ki nagyon) És aztán megkérdeztem milyen volt egy tábor amibe engem is hívott de a többi hülye lány miatt nem mentem el és csak azt mondta h kedves vagyok h nem szóltam neki h nem megyek, mikor szóltam, Aztán azt mondta h nem érdekli, és aztán lelépett :( És engem ez nagyon rosszul érint, mert azt hittem neki is sokat jelent a barátságom...Meg mással most tényleg nem vagyok jóban az osztályból és félek mi lesz szeptemberben...


(Bocsi hogy hosszú lett) A válaszokat köszi :(



2013. aug. 10. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Velem is ehhez hasonló volt a helyzet. Szerintem hagyd a fenébe. Ha egész nyáron nem keresett, bunkózott veled nem éri meg, hogy kedves legyél vele.
2013. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) Én is így gondoltam, csak azért mégis... Mind1 majd szeptemberben biztos találok majd más barátokat... Nagyyon remélem :)
2013. aug. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!