Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki aki anyanyelvi...

Van valaki aki anyanyelvi szinten/anyanyelvként beszéli a németet és szívesen beszélgetne velem németül?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, németet és angolt is tanulok, a német nem teljesen az erősségem, azaz egész jól megy, de fél év múlva előrehozott érettségiznem kéne belőle, és annyira viszont nem megy. Ezért szeretném gyakorolni, és szerintem az egy jó módja, ha tudok valakivel beszélgetni. Ha ismertek valakit, aki akár teljesen német, ésnem tud magyarul, akár félig német félig magyar, és szívesen beszélgetne, ismerkedne, akár fiú, akár lány, légyszíves szóljatok.

2013. aug. 11. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
jobban jársz, ha keresel chatpartnert egy német oldalon
2013. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudsz ilyen német oldalt mondani?
2013. aug. 11. 10:29
 3/9 anonim válasza:
én elég jól beszélek németül, beszélgetek veled szívesen:)
2013. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Mennyire elég jól? Ki tudsz javítani, stb?
2013. aug. 11. 11:03
 5/9 anonim válasza:
szia!én osztrák suliba járok és szívesen beszélgetek veled:)
2013. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam üzit!:)
2013. aug. 11. 21:47
 7/9 ebéd elek ***** válasza:
esetleg próbáld meg a sharedtalk oldalt is. skype-on lehet beszélni mindenféle nyelvű emberekkel
2013. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16/L és kb 10 éve tanulok németül. egy próbát megér, ha van még hozzá kedved. :)
2013. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia, anyanyelvi szinten beszélem a német nyelvet! Ki tudlak javítani. Ha van kedved írj rám!
2015. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!