Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne ráírnom erre az...

Érdemes lenne ráírnom erre az ismerősömre? Most volt az esküvője.

Figyelt kérdés
A neten ismerkedtünk meg egy nemzetközi levelező oldalon. Jóba lettünk, FB-on bejelöltük egymást már nagyon régóta beszélgetünk. Viszont vagy két hónapja nem ír nekem, pedig felköszöntöttem a szülinapján is (oda írt hogy köszöni és hogy tudja hogy régen nem írt nekem) De ezt azóta sem pótolta. Nemrég volt az esküvője gondoljátok azért nem ír mostanában? Várjam meg amíg eszébe jutok megint vagy írjak én rá?
2013. aug. 17. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Gratulálj neki, aztán ha visszaír hosszabban, beszélgethettek. Lehet hogy tényleg csak az esküvő miatt nem ért rá, de ha nem válaszol (csak mondjuk annyit, hogy köszi), akkor lehet, hogy neki nem fontos ez a viszony, és te is hanyagold.
2013. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!