Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy baj az ha nem jövök ki a...

Nagy baj az ha nem jövök ki a velem egykorú lányokkal? 13/L

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de eddigi minden barátnőm megsértődött rám. Az egyik 7 évig tartott, de egy buta játék során megsértődött és hallottam ahogy rólam beszél másoknak. Nagyon fájt nekem, de lezártam. Aztán lett egy új Legjobb Barátnőm, és elmentünk egy kirándulásra. Ott összebarátkozott 2 másik lánnyal, de negem már kizártak, pedig nem is ismernek minket. Hagytam őket hadd legyenek együtt. Elviselem már ha egyedül vagyok, de még mindig nehéz, így állatok társaságában voltam inkább, de a Legjobb Barátnőm új barátnőjének az volt rólam a véleménye h már megint belebújok az állatok s*ggébe. Aztán elmondta a Legjobb Barátnőm nekik, h aki tetszik nekem 10 hónappal fiatalabb tőlem, és arra az volt a lány válasza, h minek kezdek ki kis p*csökkel?!

Mindig odamentem a Legjobb Bnőmhöz h miujság, de kelletlenül válaszolt, így inkább nem zavartam, mert akkor én is feszült lettem amit az állatok megéreznek. Nem beszéltünk azóta csak 1x facen, de nagyon szűkszavú volt és csak a másik 2 lányról áradozott, és ugy érzem elhanyagol. Nem akarok önző lenni, igy inkább legyen velük, és ezt a Legjobb Bnőm se bánja.


Jobb lesz nekem egyedül, ugy érzem. Csak annyit nem értek, h mit rontok el? Csak ugy naggyából meséltem el a kirándulást, sokkal hosszabb lenne, de így is sokat írtam :(

Akinek lenne vmi tippje, h mit rontok el, csak kellene az egész történet az írjon bátran privibe!


2013. aug. 20. 17:01
 1/9 anonim válasza:
13 éves lányként 7 évig voltál együtt egy lánnyal? Vagy csak elírtad a korodat?
2013. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen jól olvasod. 1 osztály kezdete óta a bnőm volt :(
2013. aug. 20. 17:05
 3/9 anonim válasza:
Ha jól értem egy osztáyban 4 leszbikus csaj is jár(t)?
2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem jó lenne ha leírnád, hátha meg tudom mondani! 12/l
2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
írtam privátot :)
2013. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem csak rossz kategóriába írta. Nem leszbikus. Simán barátnők.
2013. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
JAJAJ félreértés ne essék nem vagyok leszbi!
2013. aug. 20. 17:38
 8/9 anonim válasza:
100%

Örök életemben fiú barátaim voltak.:) Mindig "huginak" hívtak és csak velük tudtam mindent megbeszélni(igen,a pasiktól kezdve a suliban történtekig mindent),velük lógtam,és sokkal jobb társaság voltak,mint a lányok. Félre ne érts,én nagyon szerettem volna barátnőt,akivel lehet csajos bulit csinálni,stb,de mindig összevesztünk,vagy megharagudott,vagy féltékeny lett,vagy volt olyan is,hogy határozottan ellenséggé vált. Ráadásul kicsit se volt kellemes állandóan kozmetikumokról meg a divatról fecsegni,és semmi extrém programban nem voltak benne... Aztán most,egy éve összebarátkoztam egy lánnyal,ő se az a kényes fajta,inkábba "vagánycsaj" kategória,nem vagyunk irigyek egymásra,bennevan minden hülye programban,nem él abban a zárt,rózsaszín világban,amiben az eddigi "barátnők". De senki más,azóta se. :) Sz_rd le szerintem,ne azt nézd,milyen nemű,ha jól kijöttök és tényleg csak barátkozni akar mindkettőtök(mert szerintem igenis van fiú-lány barátság),akkor néha sokkal többet tud segíteni egy fiú is,meg jobban meg tud érteni. De ez csak az én véleményem.:)

17L

2013. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fura Legjobb Bartnoid voltak...

serintem csak rossz emberrel probaltal baratkozni. lehet, hogy neked egeszen mas a stilusod.


az en osztalyomba olyan lanyok jarnak, akikkel egyaltalan nem jovok ki, de nem baj, lehet oket szivatni.

viszont az en legjobb bnom a szomszedom egy es fel eve, azelott nem is lattam. varj meg, nem veled van a baj, te egyszeruen vajszivu vagy, ennyi.


en szivesen beszelgetnek veled, baratkoznek.

es szivese hallanam azt a kirandulos tortenetet is. ha van kedved, irj privit ;)

2013. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!