Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan lány aki szívese...

Van itt olyan lány aki szívesen bejárná Európát egy kamionnal?

Figyelt kérdés
Nem szexpartnert keresek, az akadna úton-útfélen! Egyszerűen egy jó társaság, beszélgetőpartner, és egy fantasztikus útitárs kerestetik, aki szívesen utazik!

2013. aug. 20. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ohó, simán!



Ha lenne elég pénzem betérni sok helyre...

2013. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"van itt olyan lány,aki megbízik egy totál ismeretlen férfiban, beül mellé a kocsijába, vele megy külföldre és nem fél attól, hogy az első kamionospihenőben egyszerre hatan vágják partiba?"
2013. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván azelőtt ismerkedne, és nem aznap indulna rögtön, ahogy az első e-mailt váltották... Hogy mennyi negatív beállítottságú és előítéletekkel teli ember létezik...!
2013. aug. 20. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
ne itt ismerkedj!
2013. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy lány vagyok, aki szívesen bejárná Európát, de nem így. Szimplán, mert sose fogok úgy megbízni egy idegenben, hogy nem ad el valahol prostituáltnak, vagy egyszerűen összeveszünk és kirak a semmi közepén, stb. Nekem ez nem negatív látásmód, hanem reális félelemérzet.
2013. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az előttem lévő válaszoló egy értelmes lány nem kell beugrani minden cukros bácsi szövegnek a kérdés is nonszensz
2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból: a fentebbieknek (jó társaság, beszélgetőpartner, fantasztikus útitárs) megfelelő bűnronda lányok is érdekelnek? :D


Egyébként ha nem lennék alapvetően bizalmatlan és paranoid, akkor naná, hogy érdekelne.

2013. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kérdező olyanokat keres aki BEJÁRNÁ vele Európát, tehát IGEN-nel válaszol. Kár írkálni, hogy "nem, nem én sem" mert ez sztem nem érdekel senkit, az főleg nem, hogy mitől vagytok beszarva
2013. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végre valaki beszél emberi nyelvet is, és megértette a kérdést:) Köszönöm 8-as!

Már leírtam, de akkor még egyszer: ne gyertek a vadidegen dumával, és hogy ide meg oda adlak el, vagy így meg úgy! Mint ahogy már írtam - és szerintem teljesen logikus -, ha valaki vállalkozna egy ilyen útra, akkor azt egyértelműen megelőzné egy bizonyos fokú ismerkedés! Nem egy-két levélváltás után jönne. Akár én is húzhatom a rövidebbet ilyen módon, tehát akárkivel én sem indulnék el, számomra is jelenthet veszélyt egy teljesen ismeretlen. Tehát a "vadidegen" duma kilőve! És mint ahogy a 8-as is fogalmazott, a kérdés nem azoknak szól, akik NEM mernének vállalkozni egy ilyen útra, hanem azoknak akik bevállalják!

2013. aug. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!