Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van akkor, ha nem nézi jó...

Mi van akkor, ha nem nézi jó szemmel egy bizonyos ember, ha az ő barátnőjével is barátkozom? (Figyelem! Aki nem bírja a tinik "nagy" problémáit ne olvassa! )

Figyelt kérdés

Tehát adott három ember. Az egyik én , a másik a szinte legjobb barátnőm,(ő legyen W), a harmadik pedig W-nek nagyon jó barátnője(Én sem vagyok vele annyira rosszba).(Ő legyen Q). Mi hárman pont osztálytársak vagyunk. Most megyünk 10.-be.

Én mindig is éreztem, hogy Q nem nézi jó szemmel, amikor W velem beszélget.

Néha Q-val mentem egy busszal haza(külön városban lakunk, de én tovább megyek az ő városán), és ekkor mindig árad belőle a kedvesség, beszélgetünk, meg ilyenek, de amikor már hármasban vagyunk mindig látom rajta, hogy duzzog.

Írta ma nekem facebook-on W, hogy kérdezte tőle Q, hogy szokott-e velem beszélni. Erre W válaszolta, hogy igen. És ennyi volt Q válasza: "örülök neki".

Így, hogy most már bebizonyosodott, hogy Q tényleg nem nézi jó szemmel, hogy én W-vel barátkozom, tudom, hogy a végén én leszek mindenért a rossz.

Mit tegyek? Élőbe már kérdeztem Q-tól, hogy mi a baja velem, erre csak mindig "semmi" volt a válasz.

Ha szeptemberben újra elkezdődik a suli, hogy viselkedjek majd velük? Ne is beszéljek velük, hogy hagyjam őket nyugalomban, vagy igenis küzdjek a W-vel való barátságomért?


2013. aug. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
B+
2013. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
#1-esnél a pont :)
2013. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy aki "érzékeny" az ilyen problémákra, az ne olvassa!
2013. aug. 22. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azért annyira ne küzdj. Ha W is akar lenni a te barátod, akkor Q-t majd ő elrendezi. W-vel beszélj. Q-t hagyjad ki. Legyél vele kedves, de semmi több.


Amúgy valóban, az 1-nek igaza van.

Még azt sem mondanám, hogy tini hiszti, mert ilyen szitu felnőttek között is előfordulhat.

2013. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet hogy beszélned kéne W-vel hogy ő mit gondol erről.

Egyébként ha kedves veled meg szeretne veled barátkozni akkor ne hagyd hogy Q ne engedje barátkozz nyugodtan W-vel de csak miután megkérdezted tőle azt amit az 1. mondatomban mondtam.

2013. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat! Ment a zöld!

Igen, én úgy érzem, hogy W akar velem barátkozni. Sőt nagyonis.

2013. aug. 22. 20:19
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy most te lány vagy-e vagy fiú, de lényeg az hogy elképzelhető, hogy Q akar tőled valamit... beszélj vele finoman, az eddigi kapcsolatairól :)
2013. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!