Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van kedve ismerkedni,...

Kinek van kedve ismerkedni, barátkozni, akár csak neten keresztül is?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, ha van kedvetek dumcsizni akármiről írjatok privit.
2013. aug. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, gondolom kaptál már számos levelet, amik vagy tetszettek vagy épp nem, de azért írok énis egyet. Nos igazából nem sok jó tapasztalatom van az itteni ismerkedésből. Te milyen célzattal tetted fel kérdésed? Puszta unaloműzésként beszélgetnél másokkal, vagy ha olyan emberrel akadsz össze aki felkelti az érdeklődésed, te is kezdeményezed nála a beszélgetést?

Mit is írjak magamról, 27F vagyok, jelenleg Miskolcon lakom, nemigazán vannak barátaim, pedig szívesen mozdulok ki, járok el szórakozni ha van kivel. Szeretek sétálni, vagy megnézni egy jó filmet. Hirtelen ennyi, ha szeretnél írni, megtalálsz

2013. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dorci26 válasza:
Szia lehet h nem fog érdekelni de még csak 14 vok de nagyon nagy társasági lény vagyoook és ha esetleg volna kedved beszélgetni akk én itt vok szivessen.
2013. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 24 éves lány vagyok és,ha van kedved,akkor nekem is írhatsz. Magamról nem is tudom,hogy mit írjak!Főiskolán tanulok.Nehezen tudok társaságba beilleszkedni.Csendesebb vagyok.Annyira nem szeretek a középpontban lenni :)
2013. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen ismerkednék veled, akárcsak a neten keresztül :PPP. 15 éves Veszprém környéki srác vagyok. Odavagyok a metál, és a rock zenékért. Szabadidőmet olvasással, zene hallgatással, mozgással töltöm (nem rég kezdtem el sportolni) Hirtelenbe ennyit tudok írni :)) de szívesen beszélnék veled
2013. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!