Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek nincs kisebbség...

Lányok, nektek nincs kisebbségi komplexusotok, ha a barátnőtök szebb, mint ti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szépség relatív fogalom.Lesz olyan ember, akinek te leszel szebb, mint a barátnőd.Az ilyesmi miatt kár kisebbségi komplexust érezned.
2013. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyedül akkor, amikor a deszka alkatom mellett az egyik barátnőm igen nagy domborulatokkal rendelkezik. akár mennyire vagyok rendben magammal, ez mindig kelt bennem egy kevés kisebbségi komplexust 19/L
2013. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szép lányoknak mindig csúnya a legjobb barátnőjük, azért, hogy ők még szebbnek tűnjenek mellettük. Ha van egy legjobb barátnőd, és a környezeted nem tart szépnek, akkor van egy rossz hírem... :(
2013. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm sokkal szebb mint én, ez tény. Viszont az én arcom különlegesebb. Őt állandóan kihasználják, semmibe veszik. Nekem pedig komoly kapcsolatom van hosszú ideje. Nem minden a szépség.. :)
2013. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is méricskéljük magunkat egymáshoz. Valószínűleg ritka fajták vagyunk.
2013. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy igazán szép barátnőm. Vékony, de nem gebe, kismellű, de jól áll neki (nekem, mint lánynak, amúgy se tetszenek a nagy tőgyek), stílusos, különleges arca van, és még magas is. Nincs se ikszlába, se kócos fogai, se elálló füle, se semmi ilyesmi.

Én nem vagyok se nem magas, se nem szép. Duci vagyok (még azért éppen nem kövér, de biztosan undorodnék a hozzám hasonlóaktól, ha pasi lennék), iksz lábam van (nem a zsírtól, elve, már gyerekkoromban is volt, és akkor még nem voltam ilyen kerek), túl széles a vállam és a hátam, ehhez képest kicsik és formátlanok a melleim, akármit csinálok velük. Eláll a fülem, így mindig eltakarom a hajammal. Összefoglalva közel sem vagyok szép, na.

Éppen ezzel a szép barátnőmmel voltam, amikor találkoztam a jelenlegi párommal. Én kellettem neki...

Együtt élünk már, jól elvagyunk, szinte tökéletes a kapcsolatunk.

Innentől már nem érdekel semmi :)

2013. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm az a tipikus 'tökéletes'..olyan aki a pasik 99%ának tetszik. nekem szép az arcom,különlegesebb és szebb mint az övé,de mivel nem olyan jó az alakom,le se szartak,ha ő mellettem volt mindig őt bámulták. ennél szarabb nincs.
2013. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs. :D

Bár nekem teljesen más a szépség mértékem mint akiket ismerek, azoknak a többségének. De... én mindegyik barátnőmet (akit tényleg annak tartok) szépnek találom. De magamat is nagyon szeretem külsőleg. Lehet, nem vagyok tökéletes, de megtanultam elfogadni magamat. Most már sokkalta magabiztosabb vagyok. :)

Amúgy a szépség a kisugárzástól is függ. :)

2013. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aranyos a kérdés :). Azért nézem meg a szép nőket, mert én is képes vagyok, amire ők :).
2013. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csúnya barátnőim vannak, szép belső értékekkel.:)
2013. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!