Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozna valaki velem?

Barátkozna valaki velem?

Figyelt kérdés

30 év feletti férfi vagyok. Nagykorú barátságokat keresek, akik nagykorúként is gondolkodnak - ilyen valahogy nem akaródzott összejönni, pedig virtuális barátság is megfelel.


Érzelem orientált vagyok, és introverzió felé hajlok. Sokféle ember felé nyitottam már, csak hát hiányoznak hozzám hasonlóak is.



2013. szept. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék, de sajnos én nem felelek meg az elvárásoknak... Csak 13 vagyok :(
2013. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves előző: bátorítalak, h nézz szét itt a barátság témakörbeli kérdéseknél - a te korosztályodnak kedvez! :)

Túlnyomórészt tizenévesek írnak, barátkoznak. Értem én, h komolynak tartod magad a korosztályodhoz képest -ha jól értelek-, de mégis neked sanszosabb itt barátra lelned, az életkorodnál fogva. :) Hajrá, keresgél bátran a kérdések között! :)


Nos, kiskorúakkal erkölcsi okokból sem szerencsés egy nagykorúnak barátkoznia, esetleg ha úgy érzed, itt nyíltan, a kérdésemnél írhatsz néha, hogyan haladsz, lett-e valakivel közös beszédtémád, stb. :)

Szurkolok neked! :)

2013. szept. 3. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolod nekem írhatsz.
2013. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is, 31 N
2013. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!