Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesti fiatalok! Alkotunk...

Budapesti fiatalok! Alkotunk egy baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Budapest mellett fogok tanulni hétfőtől és többször szeretnék majd megfordulni a fővárosban, ezért egy olyan ötletem lenne, hogy ha gondoljátok összehozhatnánk egy kis csapatot és közös mehetnénk ide-oda bulizni, szórakozni stb.. Eldöntenénk.:)


18-23 közötti korosztályból kerüljetek ki leginkább :D


Akinek lenne kedve írjon pm-et :)


Sziasztok!

20/F


2013. szept. 4. 13:19
 1/10 A kérdező kommentje:
fiúk-lányok vegyesen természetesen :)
2013. szept. 4. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! Én benne lennék,de idősebb vagyok kicsit 25/L. ez még belefér? :)
2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
naná:D
2013. szept. 4. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:

En is szivesen lennek ebben a korosztalyban... ha megoldottam, szolok

38F

2013. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
19/L, SOTE-s :)
2013. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: ez egy nagy kamu! Be ne dőljetek! Csak nőt akar felszedni a szerencsétlen, de nem sok sikerrel...:P
2013. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nem voltál szimpatikus, ezért nem kell már rögtön azt hinni, hogy csajozni akarok..De mondjuk igazad van, megírhattam volna az igazat.
2013. szept. 5. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
nem voltam szimpi...na persze. elmész a fenébe. te meg nekem nem vagy az.
2013. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom merre van de ok :)
2013. szept. 6. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha valaki pár nyamvadt facebook kép alapján dönt arról,h szimpatikus- e neki a másik, az már rég rossz( mellesleg teljesen átlagos fiatal lány vagyok, semmi olyan nem volt,ami alapján le kellett volna tiltsál),mert arra már nem veszed a fáradtságot,h megismerd a másikat.inkább letiltod mert az az egyszerűbb,nem? és ilyen IQ light fazonok lesznek mérnökök uramisten... továbbra is tartom az álláspontomat,h így akarsz nőt felszedni, és láttad hogy engem úgyse tudnál,mert van pasim, ennyi.szánalmas vagy.így sose lesznek barátaid. és én itt lezártam a témát, mindenkinek szép napot.

25/L

2013. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!