Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egyetlen normális...

Miért nincs egyetlen normális barátom/barátnőm se?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy elköltöztünk otthonról, az ország másik felére.Párommal élek. Találtam itt "barátokat", suli, munkahely stb. de rájuk egyáltalán nem számíthatok. Vagy sose érnek rá, vagy pihennek. Nincs kivel elmennem sportolni, vásárolni, moziba..! Párom eljön velem mikor nem dolgozunk, de azért jó lenne egy igazi barát. Az ő barátait bírom, de egyedül nem tudok velük se elmenni sehova. Normális lány vagyok, 21 éves, szeretek sportolni, bulizni.Nyitott vagyok a barátokra, még sincs senki. Szerintetek mi lehet a gond?
2013. szept. 4. 18:26
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a helyzetem!:( Csak én zárkózottabb típus vagyok!:( Az a baj, hogy ennyi idősen már kialakulnak az emberek baráti körei és oda beférkőzni már nagyon nehéz.

Talán próbálj meg edzőteremben barátokra lelni:) Nekem ott sikerült barátot találni! Vagy hívd fel a párod barátait nem lenne-e kedvük elmenni vásárolni veled vagy elmenni egy szépségszalonba stb. Hátha így könnyebben összeszoknátok:) Az én párom barátai is jófejek, de én sem mozdultam még ki velük a párom nélkül. Bár megmondom őszintén azért is, mert nem nyitok eléggé feléjük, de hát én ilyen vagyok. Esetleg még ha van neked szimpatikus szomszédod akkor vele is elkezdhetnél barátkozni:) Hátha:) És drukkolok neked, tudom ez milyen nehéz!:(

2013. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Állandóan én hívom meg őket, de sose érnek rá. Ők inkább otthon nézik a tv-t, vagy ha nagy ritkán együtt elmegyünk valamerre. Tényleg nehéz bekerülni egy társaságba,pedig én még nyitott is vagyok :D Látod egyik sem jó, se nyitott-se zárkózott.
2013. szept. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!