Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemsokár itt a 18. szülinapom....

Nemsokár itt a 18. szülinapom. Szeretnék bulit csinálni, de nem nagyon vannak barátaim. Kiket hívjak el?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársakat például, vagy ha vannak rokonaid, akik a te korosztályod. :) Szerintem egy jó buliban mindenki benne van. :)
2013. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát egy-kettő csak van,de ha tényleg nincs,csak egy személy akit elhívhatnál akkor inkább menjetek el szórakozóhelyre,vagy valami rendezvényre,mert ketten nem lesz nagy buli,ha meg egyáltalán nincs senki akit elhívnál akkor minek akarsz bulit rendezni?ünnepelj a családdal,elmentek egy étterembe,vagy akár otthon összehívjátok a családot,unokatesók,stb
2013. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én olyanokat nem hívnák meg akik nem is barátaim,csak osztálytársak,elmennek mert ingyen kaja,ingyen pia,de közben meg alig beszéltek egymással?de te tudod...én biztos olyanokkal szeretnék ünnepelni akikat kedvelek meg szeretek
2013. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
saját lakásba nem hívnék megbízhatatlan embereket, mert lába kélne ennek annak. egyébként is mi értelme van olyanokat hívni akik nem a barátaid? ha csak egy igaz barátod van de azzal jól be lehet rúgni már az is jobb mint egy ratyi buli.
2013. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan túlértékelik ezt a 18. szülinapos dolgot. Én most vagyok 21, kollégista voltam amikor a 18.-at töltöttem, valahogy pont hét közepére jött ki a dátum, talán szerdára. Én és még 3 barátom a hét elején hétfőn mentünk ki nmegünnepelni, mert akkor még volt pénzünk. Nem volt nagy buli, megittunk egy pár üveg sört, csócsóztunk, ittunk egy pár rövidet közben leültünk beszélgegni. Kb 3 órát voltunk kint, utána visszasétáltunk a kollégiumba. Jól éreztük magunkat megünnepeltük és ez a lényeg :) Nem törvényszerű az, hogy nagy bulit kell tartani a 18. születésnapodon. nem akarlak lehervasztani de ugyanolyan mint a többi születésnap, én is azt képzeltem, hogy majd ha 18 éves leszek milyen szuper lesz, közbe meg semmi extra. A szüleimtől meg egy Adidas polót kaptam nem egy sportkocsit :D Úgy hogy csak fel a fejjel, ha nem akarsz nagy bulit, nem probléma, menj fel valami jó haveroddal igyatok meg egy pár sört vagy valamit, közben beszélgessetek és érezzétek jól magatokat, mert erről szól az egész. Egyébként az sem rossz ötlet amit előttem írtak, a családoddal is megünnepelheted akár otthon is. Elmész valami étterembe, kinézel valami szimpatikos többszemélyes tálat, amibe van többféle sült, krumpli, rizs köretek vagy bármi amit szerettek, megrendeled, a szülinapodra meg elhozod így anyudnak sem kell főznie a születésnapodon. Veszel 1-2 üveg bort és utána meg boldogon elfogyasztjátok. Szerintem erre is fog emlékezni, még ha most úgy is érzed a körülötted lévők vagy a tv befolyásolára, hogy ez nem nagy buli, de szerintem évek múlva jó lesz vissza emlékezni akár erre is, ha idősebb leszel, hogy amikor 18 lettem otthon ebédeltünk, beszélgettünk, italoztunk jól éreztük magunkat, milyen jó kis nap volt. Persze ez is csak egy lehetőség, rajtad múlik mit hozol össze ha mindenáron akarsz valamit csinálni :) Persze valamennyi pénz biztos kell hozzá...

Amúgy meg évek múlva ha már dolgozol akkor le fogod szarni a születésnapodat pláne ha aznap pont dolgozol. Én idén dolgoztam amikor a 21-et töltöttem, mondjuk aztán hétvégén ittam eggyet rá a barátaimmal :D

Boldog születésnapot előre is :)

2013. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!