Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez az ember tényleg valaha a...

Ez az ember tényleg valaha a barátom volt?

Figyelt kérdés
"Kicsit" jobb módú nálunk,és ma egy vita végére oda lyukadtunk ki,hogy én és a családom nem érünk semmit,mert csórók vagyunk és nincs diplománk,nem pont így mondta,de ez volt a lényege.Érdekes módon ez régebben nem számított,tök jól megvoltunk együtt,jókat hülyültünk.Én a magam részéről nem akarok többet beszélni vele ezek után.

2013. szept. 21. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet te értetted nagyon félre, vagy csak ideges volt és véletlen kicsúszott, vagy ezt hallja máshol és erre asszociált. Szerintem adj neki egy esélyt és beszéld meg.
2013. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig is túl sok esélyt adtam neki,nem ez volt az első komoly vitánk sajnos...
2013. szept. 21. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen biztos hogy nem értetted félre, a diplomások 99%-a lenézi azt akinek nincsen diplomája. Nem is tekintik embernek.
2013. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira kiakadtam rá,hogy legszívesebben feljelenteném becsületsértésért(más több évtizedes munkájának becsmérlése,lekicsinylése mi,ha nem az?),csak nem tudom,van-e rá elég jogalapom.
2013. szept. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!