Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is vannak ilyen ismerős...

Nektek is vannak ilyen ismerőseitek, barátaitok? Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Van pár olyan ismerősöm barátom, aki olyanokkal barátkozik, akik viszonylag menőnek számítanak. Ezzel szemben amikor még nem voltak ilyenek, vagy mind1 valahonnan ismeritek, tehát ti barátotoknak tekintitek őket.

Eltelik pár év, vagy X idő.


Ő menőbb nálatok, így lekezelően bánik veletek, vagy nem is tekint vissza a régi barátságra (arra az időre amikor még ugyanolyan stilusuak voltatok). Viszont ha Ti vagytok menőbbek nála akkor folyamatosan nyomul mint egy féreg...



2013. szept. 24. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Guglizd meg a barát szó jelentését, mert ez nem az.
2013. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint régen barátok voltatok... csak ugye egy barátság később is tart ha csak nem vesztek össze (főleg kisebb korban), de érdekes mert utána én még mindig a barátomnak tartam, akár menőbb akár nem, viszont ő lekezelő lett azóa. De nem is mondja h nem vagyunk barátok csak én keresem őt, viszont forditva nem tortenik meg es a beszede is lekezelo.

De Ő olyan alkat (eddig is ilyen volt, csak ugye ha egy szinten vagyunk akkor nincs alatt-felett variáció), de most h ez a társadalmi különbség létrejött csak igy van para.


Egyébként lefogadom h ha forditva lenne nyomulna teljesen.

2013. szept. 24. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ovodában volt egy barátnőm utána,külön iskolába kerültünk, de nem vesztünk össze csak 6 évesen még telefonunk se volt meg facebook, aztán kerestem amikor már tudtam csak közbe ő is ilyen "menő" lett amit leírtál, és láss csodát baszik rám :D Vissza se ír...ennyit erről.
2013. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!