Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinapra, névnapra, vagy...

Szülinapra, névnapra, vagy bármilyen ünnepre lehet (/van jelentősége) egyszerre több tábla csokit adni az ünnepeltnek, jól sül el vagy nem szerencsés?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, mondható a kapcsolat barátinak, de nem nagyon régi ismeretség, az illető tíz évvel idősebb.
2013. szept. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább valami drágább csokit vennék, szép csomagolással(mert ugye ezt nézi meg először), ha sokat adsz lehet, hogy azt hiszi, falánknak nézed.
2013. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több különböző fajtát lehet. Nem úgy, h egy Boci, egy Tibi, egy Cadbury, hanem egy fehér, egy mogyorós, egy narancsos... és ne a legolcsóbból!
2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát persze, én se olcsóra gondoltam, úgy értettem hogy drágábból/jobból illik-e többet?
2013. szept. 25. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, ha szeretnél, nem ciki. De jó minőségű, drágább, szebb csomagolású csokiból egy is elég. Ha kapnék valakitől egy doboz Raffaellót, egy doboz Ferrerót meg egy doboz After Eightet, arra gondolnék, hogy az illető akar tőlem valamit, hogy ennyire nyomul. De azért persze örülnék a csokiknak.
2013. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, minden választ nagyon köszi!
2013. szept. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!