Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok hatekony modszert a...

Tudtok hatekony modszert a depresszio enyhitesere illetve arra, hogyan lehet valaki felszabadultabb?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat.

2013. okt. 3. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Cica?Kutyus?Sok-sok cica?:)Állítólag megnyugtat a macska jelenléte, és lehet h elvenné a figyelmedet a cicus a bajos dolgokról.:))
2013. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom:) de sajnos hazi allatom nem lehet...
2013. okt. 7. 21:46
 3/5 legyen kaktusz válasza:
Próbálj meditálni , ill fogyassz orbànc fûvet jòt tesz az idegeknek( lehet h nem orbancnak hìvjak)
2013. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ami nekem be szokott válni az a tudatosság.Mindig figyelnem kell magamra,hogy ne süllyedjek mélyre.Megpróbálom összefoglalni a konkrét dolgokat,amiket teszek.

-Megpróbálom száműzni az életemből a negatív dolgokat.Minnél kevesebbet érintkezem pesszimista emberekkel,nem nézek híradót,szomorú filmeket,nem hallgatok olyan zenéket,amik szomorúvá tesznek.Helyettük youtubeon vicces videókat szoktam nézni (Boborján videók,Beugró műsor),romantikus vígjátékokat nézek,és olyan zenéket hallgatok,amik örömet okoznak (nekem többnyire a spanyol szerelmes dalok),és a vidám emberek társaságát keresem.

-A testmozgás is segít nekem.Nem szeretek egyébként nagyon mozogni,de vannak youtubeon rövid jógavideók például,azokat szeretem csinálni,táncolni is szeretek.A mozgás boldogsághormont szabadít fel.

-Próbálom megváltoztatni a gondolkodásmódomat.Ha az agyam elkezd pörögni,és egyre rosszabb gondolatok bukkannak fel benne,akkor leállítom,megnézek valami vicces videót,vagy néha az is elég,ha csak valami jóra gondolok.

Most ennyi jutott eszembe.Kitartást kívánok,és jobbulást!:)

2013. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Valaszolo:Koszonom,rendes Toled. :)
2013. okt. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!