Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! 14 éves Eger környéki...

Fiúk! 14 éves Eger környéki lány vagyok. Valaki levelezni?

Figyelt kérdés
Egerbe járok suliba, és szívesen leveleznék olyan fiúval, aki nem Bieber mániás kocka, és szereti Eminemet :) Ez csak azért fontos, mert én imádom a reppet, és szerintem ha egy olyannal leveleznék, aki nem bírja, akkor az őrületbe kergetném.

2013. okt. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is szeretem a Rap-et,de azokat az igazi 80-as 90es évekbeli "rap"-et,ami még rap volt,mert ami ma megy az csak nyálcsorgás,én sajnos elég idős vagyok hozzád képest :D 24/F
2013. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ csak tíz év :) Nem baj, amúgy én is inkább a kicsit régebbieket szeretem, pl.Tupac. De a reppen kívül mindent ami nem tucctucc. :)
2013. okt. 6. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm.. Sulit küldenél?:) Nem muszáj itt, lehet priviben is:)
2013. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2pac nagy favoritom :)
2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Örülök :) Real thugs a kedvencem tőle <3 Amúgy a Wardba (tavaly még Sanctába) járok :)
2013. okt. 6. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Rocker vagyok, de attól még beszélhetünk :)

Am barátnőm is Egerbe jár suliba, mondjuk ő 16 éves :D

2013. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is szeretem a rappet :D eminem a kedvencem :)
2013. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ő a favorit :D Most a Cindarlla man-re vagyok abszólút rákattanva :)Amúgy akkor írjatok rám privátba nyugodtan :)
2013. okt. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!