Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nálatok is mindig abbamaradnak...

Nálatok is mindig abbamaradnak a baráti levelezgetések?

Figyelt kérdés

Sok emberrel szoktam levelezni neten, egészen jól kijövök velük, aztán mindig egyszer csak abbamarad az egész és nem kapok választ. Amikor már hetek óta nem kapok választ, kapcsolok, hogy valami nincs rendben. Még egyszer írok ilyenkor egy üzenetet, de azokra se jön már válasz.

Az egészben az az őrjítő, hogy akkor marad abba a levelezés, amikor azt hiszem, hogy végre találtam egy jó levelezőtársat és jól kijövünk egymással. Mindig ugyanaz a vége: eltűnnek és már nem írnak.

Veletek is így van ez? Mi lehet a baj?



2013. okt. 11. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát velem is volt ez már jópárszor, én is nagyon szeretném tudni, ilyenkor mi lehet a baj. Mert eléggé rosszul szokott esni.
2013. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 esetből 9-szer történik ez. Valóban ennyire általános jelenség lenne? Nem tudom elképzelni, hogy én rontom el, mert mindig pozitív visszajelzéseket kaptam a levelekben, sosem vettem észre, hogy valami rosszul menne.
2013. okt. 11. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
10-ből 9-szer ez van. Nem is nagyon szoktam már beszélgetésekbe belemenni, max. azzal aki a közelben lakik és látok valamennyi esélyt a találkozásra.
2013. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Pedig barátság miatt szerettem volna, de na nem kellett a barátságm senkinek sem. Hát sajnálom a te esetedet is, minden estre én sem, és te sem érezd magad emiatt hülyén. Talán jobb is... Legalább kiderült hogy nekik nem kell barát -én ezzel vigasztalom magam.
2013. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiiii ***** válasza:
Velem ez még nem fordult elő, inkább... inkább én csinálom azt, hogy eltűnök. Ennek az oka az, hogy... hm, hogy is mondjam, ráunok a másikra... ha érdektelen témáról folyik a szó, a másik nem tud fogalmazni, vagy fasságokat ír... akkor aztán biztos otthagyom.
2013. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En eddig sok sraccal leveleztem mar, de mind abba maradt. Mert egyszerüen nem volt ertelme. Külföldön elek, nem akarok tavkapcsolatot, igazan jo baratsag meg sztem virtualisan nem nagyon alakul ki... Ez van. De azert elvezem a dolog, amit tart. Voltak egesz kellemes levelezeseim. :)
2013. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők az elejétől nem vették annyira komolyan a barátkozást, mint te, és egy idő után más tevékenységek, barátok, személyes kapcsoaltok kerültek előtérbe. Sokaknak nincs szüksége csak netes barátokra, esetleg unaloműzésnek jó, aztán rájuk unnak. Nem is tudom, hogyan lehet kiszűrni az ilyesmit, talán sehogy. Örülni kell a 10-ből 1-nek. :)
2013. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!