Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek internetes ismerős...

Szerintetek internetes ismerősöktől felesleges elvárni, hogy úgy beszélgessenek velem, mint az élőbeli ismerőseikkel, szóban?

Figyelt kérdés
Interneten írásban lehet úgy beszélgetni, mint szóban? Olyan lazán, pörgősen, tartalmasan.
2013. okt. 18. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem és nem is tartom jónak, mert soha se tudod hogy ki ül a másik oldalon hogy valóban az e akinek mondja magát.
2013. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel az internetes ismerőskel nem voltak közös emlékek, ezért sokkal nehezebb, de nem lehetetlen
2013. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Van pár internetes barátom, akikből sokat már személyesen is megismertem.
2013. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok olyan internetes barátom van akikkel jól el tudok beszélgetni.
2013. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok internetes barátom van, de szerintem nem lehet igazán úgy beszélgetni velük, mint azokkal a barátokkal, akikkel jó esetben minden nap találkozunk. Az internetes barátokkal jobb esetben néha-néha találkozgatunk, de ritkán élik át velünk a rosszabb napokat, nem látják az arckifejezéseinket, nincs metakommunikáció. Így is lehet barátkozni, de nem lehet annyira megismerni az embert, és szerintem felesleges elvárni valakitől, aki jobbára a képernyő mögül beszél veled, hogy annyira megértsétek egymást, mint a valóságban.
2013. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!