Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedve valakinek barátkoz...

Nincs kedve valakinek barátkozni velem?

Figyelt kérdés
Olyan egyedül érzem magam mostanában. Van 2 barátnőm, meg 2 fiúbarátom, de mostanában mindenki alig foglalkozik velem. :( 17 éves vagyok, szeretem a rajzfilmeket, a mesekönyveket, a Star Warst, a Nirvanát, a Beatlest, Stephen Kinget olvasok, és mindig vidám vagyok. De tényleg mindig, folyton pörgök. Najó, a legtöbbször. Bp mellett élek. Szeretem a színes, vidám dolgokat, a vidám embereket. A tejeskávét, kakaót, és a sajtos rolót. A körömlakkokat, a fülbevalóimat, meg énekelni. Nincs jó hangom. :D:D Szeretek vicces videókat nézni youtubeon. xD Meg szeretem az édességeket. Úúú. De nem vagyok kövér, ha kövér lennék biztos nem ennék ennyi nasit. De a kövér emberekkel sincs bajom. :O Na mindegy. Amúgy fiatalabb, és idősebb emberekkel is megtalálom általában a közös hangot. Najó, főként a fiatalabbakkal, mert néha tényleg olyan vagyok, mint egy kisgyerek. és amúgy lány vagyok. :D Valaki beszélgessen veleeem. :D Írj üzenetet. Vagy én is írhatok, tökmindegy. *o*
2013. okt. 19. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :D
2013. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lenne :)
2013. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj, mert látom hogy te is egy kis boloond vagy mint én..!:D

14/L

2013. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is hanyagolnak mostanában a haverok! :D Szimpi vagy, szóval Y NOT?:D 17/L
2013. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Evelyncrossy válasza:
Szia nekem is írhatsz... barátkozni szeretnék.. :))
2013. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz.ha gondolod :D
2013. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!